אדריכלות ועיצוב פנים

מעצבים ואדריכלים – מהם הכלים שלכם לעיצוב מושלם?

תחום עיצוב הפנים וענף האדריכלות מתחדשים ומרעננים את הכלים העיצוביים, הן הדקורטיביים והן הפרקטיים, הקיימים ברשותם. מטבע הדברים, כל חידוש טכנולוגי בתחום העיצוב מייצר עבורם התקדמות והתפתחות המשרתת בסופו של דבר את לקוחות הקצה, הלקוחות הפרטיים.

א. א. לייזר מציעה מגוון אפשרויות עיצוביות ושימושיות לחברות בנייה, אדריכלים ומעצבי הפנים שמעוניינים לייצר תחת ידם אטרקטיביות וייחודיות עיצובית ראויה לשמה. כל סוגי המתכות ועץ הלבנה עומדים לרשות חברת א. א. לייזר ליצירת חיפויים, פיסולים סביבתיים, מחיצות, אלמנטים עיצוביים לבית ולחוץ, דקורציות לריהוט, לחלונות ולדלתות, כשבעצם, השמיים הם הגבול תודות לטכנולוגיה המתקדמת המשרתת את מפעל החברה.

חיתוך בלייזר – העתיד כבר כאן

א. א. לייזר מייצרת חיפויים ואלמנטים עיצוביים לבית, לחצר ולגן תוך דגש על דיוק וגימור מושלם. כל רעיון עיצובי ניתן לביצוע בהתאם לקונספט אותו מביאים אדריכלים ומעצבי פנים לצוות החברה. א. א. לייזר מציעה ליווי מלא בהתאם לצורך, דוגמאות מגוונות בגדלים שונים שמהן ניתן לבחור ועיצוב כל חיפוי ואלמנט דקורטיבי על ידי שימוש בחיתוך בלייזר, חוד החנית בתחום החיתוך וכיפוף המתכות. אפשרות לחיתוך עץ לבנה ליצירת מגוון עיצובים.

שירותי החברה למעצבים ולאדריכלים

באמצעות חיתוך לייזר ניתן לייצר פיסול סביבתי בגדלים שונים מאלומיניום, מברזל ומשאר מתכות. ניתן לבצע כיפופים ייחודיים ולכן לא קיימת הגבלה עיצובית. המתכות והעץ משמשים גם ליצירת חיפויי קירות, מחיצות דקורטיביות, משרבייה כמענה להסתרת נישות, חורים או להסוואת פתחי מיזוג אוויר ועוד. החיתוך בלייזר מקנה לאדריכלים ולמעצבים את האפשרות לשלב עיצובי משרבייה בחלונות בלגים, על ויטרינות של מזנונים, על גב מיטה, על גבי שולחנות בעלי זכוכית עליונה, בכניסה לבית ועוד. חיפוי לקיר הכניסה לבית, לדוגמה, יעוצב בצורה מרשימה ואקסקלוסיבית אם במרווח שבינו לבין הקיר תותקן גם תאורת אווירה.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל