גדרות אלומיניום

מחפשים גדר שתגן עליכם מפני תנים וחזירי בר המסתובבים באזור? מעוניינים להשיג את הפרטיות שתמיד חלמתם עליה? א.א. לייזר היא חברה מקצועית אשר תוכל לספק לכם גדרות אלומיניום במגוון רחב של עיצובים – רק תבחרו את המתאים לכם ביותר. מעבר לכך, החברה מציעה גדרות מחומרים אחרים כדוגמת מתכת או עץ, כמו גם שערים חשמליים, מעקות, פרגולות או מחיצות.

 

גדרות אלומיניום

 

גדרות אלומיניום – מדוע כדאי לבחור בהן

שמעתם לאחרונה על חבר שקנה גדר מאלומיניום? גדרות אלומיניום הופכות למבוקשות יותר ויותר במהלך השנים מכמה סיבות:

  • מתכת קלה – בניגוד לברזל, האלומיניום היא מתכת קלה וגמישה. דבר זה מאפשר למסגרים "לשחק" עם העיצוב ולהפיק ממנה חריטות מרהיבות. ניתן, למשל, להזמין עיטורים של בעלי חיים או פרחים, הכול בהתאם לטעם הטוב. אפשר גם לבחור גדר אלומיניום בצבעים שונים, ולא בצבע האפור המתכתי אשר כה מאפיין אותה.
  • הסוף לנזקי קורוזיה – קורוזיה היא תהליך כימי הרסני המתרחש בדרך כלל בשילוב של חומר מתכתי, חמצן ומים. אם אי פעם הפלתם את המכשיר הסלולרי שלכם לכיור רטוב, הייתם צריכים לקחת אותו למעבדה כדי לבצע ניקוי קורוזיה, וזאת במטרה למנוע את הפגיעה ברכיבי המתכת של המכשיר. קורוזיה יכולה לגרום להתפוררות הדרגתית של הגדר, אך כשמדובר בגדר העשויה מאלומיניום, אין צורך לדאוג לנזקים אלה! אחד מיתרונותיו של האלומיניום הוא – מינימום התעסקות. כלומר, מדובר במתכת עמידה השומרת על הצבע, אינה נפגעת בקלות ונשמרת לאורך זמן. כמה קל!
  • קלה להתקנה – המסגרים אוהבים לייצר גדר מאלומיניום, מכיוון שניתן להתקין אותה בקלות בשטח שלכם – מסביב לגינה או לחניה הפרטית.

 

על חומרים נוספים

אינכם מוכרחים להסתפק בגדר אלומיניום בלבד. היום ניתן לרכוש גדרות העשויות מחומרים שונים. אם אתם עדיין מעוניינים להזמין גדר ממתכת, תוכלו לבחור בגדר העשויה מברזל. זוהי מתכת חזקה החסינה מפני מזיקים שונים שעלולים לגרום להתפוררותה. אם אתם אוהבים יופי ואסתטיקה, ובדיוק עכשיו שתלתם את הקקטוסים והגרניום בגינה, כדאי לבחור בגדר העשויה מעץ או מבמבוק. חומרים אלה מתמזגים היטב עם הטבע ומעניקים לגינה שלכם מראה של רוגע ושלווה.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל