גדרות ושערים – סוגים ועיצובים

גדרות ושערים הם צרכים אלמנטריים כאשר מדובר בבניית בית פרטי. הצורך בהגנה ובתיחום האזור הפרטי דורש הבחנה בין סוגי גדרות, עיצוב גדרות והתאמת השער הן לגדר והן לבית (שער כניסה ושער חנייה). באילו חומרים מדובר ומה חשוב לזכור?

גדרות ושערים – בניית גדרות והתאמת שערים

מומלץ לבחור גדר לחצר ולשער הכניסה "באותה הנשימה" כדי לייצר שימוש אולטימטיבי במרחב הנתון. התקנת גדרות לבית מפלסטיק תהיה בעייתית אם מאוחר יותר יעלה הצורך ברכישת שער ברזל או אלומיניום בעל הנעה חשמלית אוטומטית. בניית גדר ברזל דקורטיבית בעלת עמודים צרים (מזכירה טירה אנגלית) תעניק אלגנטיות מיוחדת במינה למבנה הבית, אבל מאוחר יותר, אם יבחר בעל הבית בשער חשמלי לחנייה ויתקל במרחב שבו הוא יכול לאפשר פתיחה וסגירה של השער רק לאורך הגדר, המראה העיצובי ייפגם. אלה רק שתי דוגמאות המצודדות בהמלצה להתקין גדרות ושערים יחד להתאמה מושלמת ונכונה ברמה הפונקציונלית והעיצובית.

גדרות לחצר – סוגי גדרות

חומרי הגלם המוצעים לצרכן מגוונים: בניית גדר מעץ וגדר מפלסטיק או מבמבוק, בניית גדרות לבית ולחצר מברזל או אלומיניום. מה מתאים יותר? מומלץ לחשוב על היתרונות והחסרונות של כל חומר כדי לבחור את המתאים ביותר. סבירות שהפלסטיק זול יותר מכל חומרי הגלם המוזכרים, אם כי הוא אינו עמיד לאורך שנים משום שהוא נסדק בשמש. העץ הדקורטיבי ישמש גדר לחצר, אך לא לאורך זמן, אלא אם יתוחזק כראוי משום שהלחות והמים גורמים לריקבונו.

גדרות לגינה מברזל ומאלומיניום עלותן גבוהה יותר, אך הן עמידות יותר. עיצוב גדרות מברזל מותיר רושם עז. הברזל נחשב חומר מיגוני מוצלח, אך יש לבצע צביעות תקופתיות כדי להגן עליו מפני חלודה, כמו כן הוא כבד ולכן השינוע וההתקנה דורשים הכנה מראש.

בניית גדרות אלומיניום מהווה פתרון נוח ומהיר. החומר קל לשינוע ולהתקנה, המראה אוורירי אך יחד עם זאת מדובר בהגנה ובתיחום ברור של אזור המחייה האישי, האלומיניום אינו מחליד ומאפשר משחק עיצובי נרחב. חברת א. א. לייזר מציעה סוגי גדרות אלומיניום וברזל בטכנולוגיה מתקדמת של חיתוך בלייזר. עיצוב ייחודי ללקוח, דוגמאות יפהפיות, דיוק ורמת גימור מושלמת.

לשאלות ללא התחייבות – צרו קשר

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

גדרות ושערים

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל