גדרות מעוצבות

חברת א.א. לייזר מציעה לכם גדרות מעוצבות בשלל צבעים ועיצובים, ובמחירים נוחים ואטרקטיביים. החברה עוסקת רבות בתחום המסגרות, וכוללת שיטת חריטה משוכללת בזכור מכונת הלייזר ברשותה. משום כך, הצוות המקצועי שלה יכול לרקום עבורכם ציורים חלומיים על הגדר ולהוסיף לה מראה ייחודי. כי בחברה מאמינים כי תפקידה של הגדר אינו מסתכם רק בהגנה על הבית, אלא היא צריכה גם להיראות טוב.

 

גדרות מעוצבות

 

גדרות מעוצבות – מה כדאי לדעת עליהן

אם החלטתם להתקין גדר מעוצבת לבית, לא תצטערו על כך. אם אינכם מעוניינים להכניס לחצר ביתכם גדר חד גונית ומשעממת, כדאי לתכנן היטב את העיצוב של הגדר החדשה שלכם. אלה כמה טיפים שיסייעו לכם בכך:

  • מתאימים את הגדר לשער – ישנם אנשים שאינם מסתפקים רק בגדר כהגנה על הבית, אלא מעדיפים לרכוש גם שער חשמלי. כדי לשמור על מראה נאה, מומלץ להתאים את העיצוב של השערים לגדרות המעוצבות. משום כך, אם למשל החלטתם להזמין גדר מתכת סגולה הכוללת עיצובי גלים, כדאי להזמין עיצוב זהה גם לשער.
  • מתייעצים עם איש מקצוע – מעוניינים בכך שהגדר שלכם תראה טוב, אך לא מבינים דבר בעיצוב? לשם כך, כדאי לפנות לאדריכל או למעצב פנים. אנשי מקצוע אלה יבחנו את הבית שלכם ואת מראה הגינה וימליצו על גדרות מעוצבות מתאימות.
  • מודדים את השטח – לפני שאתם מזמינים את הגדר שתמיד רציתם, כדאי למדוד את השטח של המתחם שלכם – הגינה, החניה הפרטית או כל שטח שאתם מעוניינים "לסגור". כך תוכלו למנוע טעיות מראש ולאפשר לעובדים להתקין את הגדר בדרך חלקה וללא תקלות.

 

עיצובים וחומרים

גדרות מעוצבות אינן ייחודיות רק בגלל החריטות שנעשו בידי מסגרים מיומנים, אלא גם בזכות החומרים שמהן הן עשויות. הלקוח יכול לבחור את החומר שממנו ירכיבו את הגדר שלו. אנשים אשר אוהבים להתחבר אל הטבע ושותלים צמחים מגוונים בגינה מעוניינים בגדר העשויה מבמבוק או מעץ (כהה או בהיר). מנגד, אנשים שאוהבים סגנון בורגני וייצוגי יותר, יעדיפו להזמין גדרות מאלומיניום או מברזל. כדי לשדרג את הגדרות האלה, ניתן לגרום להן לזהור בחושך.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל