גדר אלומיניום | גדרות

גדרות אלומיניום – עידן חדש של גדרות

גדר אלומיניום מהווה תחליף מצוין לגדרות העץ והפלסטיק המוכרות עד כה, ולא בכדי. גדרות אלומיניום הינן עמידות וחזקות לעומת הפלסטיק, הן אינן מתבלות בשל השמש הקופחת ואינן נסדקות בשל הרוח או הגשם. גדרות אלומיניום לגינה מתאימות גם כבסיס יציב לצמחיה מטפסת עבותה.

גדר אלומיניום – קל, נוח וללא חלודה

איכות גדר הברזל מתכת גם היא אינה נופלת מגדר האלומיניום, אך עוצמתה עלולה להיות גם חולשתה כאשר מדובר במשקלה הכבד. גדרות ושערים מאלומיניום נחשבים קלים יותר מאשר הברזל ולכן נוחים לשינוע ונוחים להתקנה, עובדה שיכולה להוזיל עלויות. כמו כן, האלומיניום עמיד נגד קורוזיה כך שאין צורך לתחזק אותו בצבע או בחומרי לכה על מנת לשמור אותו מפני חלודה. איכות זו מאפשרת לכל גדר אלומיניום להיוותר מבריקה ונאה כביומה הראשון. קל לנקות אותה באמצעות מים ומטלית פשוטה.

יתרונות האלומיניום

האלומיניום כחומר גלם הינו נוח לעיצוב. יכולותיו הגבוהות לקלוט ציפויים שונים וצבעים מגוונים, עמידותו הגבוהה במצבי חום, לחות וקור, העובדה שאינו מייצר חלודה, המשקל הקל שלו, כל אלה שמים אותו בראש סדרי העדיפויות של קבלנים ומעצבי פנים כבחירה אולטימטיבית עבור גדרות ושערים מאלומיניום, פרגולות, פרופילים של חלונות ודלתות, תריסי הצללה, ריהוט גן, חדרי שמש וכן עבור בנייה ירוקה. מהירות הרכבתו והתקנתו יכולה להוזיל את העלות הכללית של המוצר.

גדרות אלומיניום במגוון עיצובים

עיצוב גדרות אלומיניום מבוצע בחיתוך קרן לייזר על ידי טכנולוגיה מתקדמת. חברת א. א. לייזר מייצרת דגמים ייחודים של גדרות ושערים מאלומיניום ברמת דיוק גבוהה ובגימור איכותי ונראה לעין בזכות הטכניקה שבה היא עושה שימוש והניסיון הרב העומד לרשותה. נתוני המידות מוקלדים בתכנת מחשב מיוחדת האחראית על פעולתה של קרן הלייזר. גדרות אלומיניום לגינה נחתכות בהתאם לנתונים הללו ללא יד אדם ובהתאמה לטעמו של הלקוח, למידות הנדרשות ולתקנים הקיימים. מעוניינים בדוגמאות לבחירה של גדרות אלומיניום או רוצים ליצור קונספט עיצובי ייחודי? צוות החברה יסייע בהדרכה ובהתאמת גדר אלומיניום לסגנון האישי שלכם.

צרו קשר

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

גדר אלומיניום | גדרות

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל