גדר מעוצבת לגינה

יש לכם בית פרטי גדול ובו גינה רחבת ידיים? מעוניינים להוסיף גדר לגינה אשר תשמור על הפרטיות שלכם ותגן עליכם מפני זרים? לחברת א.א. לייזר יש פתרון מושלם עבורכם – גינה אשר עוצבה במיוחד לפי טעמכם האישי. בחברה ניתן למצוא מוצרי מסגרות נוספים כדוגמת שערים חשמליים המגנים על הבית ומעניקים לו מראה אסתטי יותר, פרגולות או מחיצות.

 

גדר מעוצבת לגינה

 

לבחור גדר מעוצבת לגינה מהחומר הנכון

הגדרות עשויות מחומרים שונים ומגוונים, ומעניקים מראה ייחודי לגינה הביתית שלכם. אלה כמה מבין סוגי הגדרות הנפוצים ביותר:

  • גדרות טבעיות – אלה גדרות העשויות מחומרים מן הטבע כדוגמת עץ או במבוק. הן מתאימות לאנשים שאוהבים להתחבר אל הטבע, אנשים המעדיפים את מגע הדשא הרך והטבעי על כפות הרגליים, על פני הדשא הסינטטי. כדאי להתייעץ עם מעצב פנים לגבי הצבע של העץ, והאם כדאי לבחור דווקא בבמבוק, וזאת במטרה להעניק את האפקט הטבעי הטוב ביותר שישאיר את האורחים שלכם פעורי פה.
  • גדר מפלסטיק – הפלסטיק נחשב לחומר זול, ולכן הוא מועדף על ידי רבים גם בשל העיצובים המרהיבים שהמתקבלים ממנו. עם זאת, חשוב לשים לב כי חומר זה אינו עמיד דיו מפני פגיע מזג האוויר.
  • גדר חזקה – אם אתם מחפשים גדר איתנה אשר תגן עליכם מפני פורצים ותשרת אתכם לטווח ארוך, כדאי לבחור בגדר מברזל או גדר מעוצבת לגינה העשויה מאלומיניום. חומרים אלה נחשבים לחזקים במיוחד ועמידים בפני פגעי מזג האוויר. קיימת תפיסה בקרב האנשים שגדרות העשויים ממתכת עלולים להיראות כקרים ומנוכרים, אך לא כך הדבר. בזכות מסגריה מקצועית אפשר לחרוט צורות מרהיבות באמצעות מכונת לייזר ולשלב את הגדר עם הטבע שמסביב.

 

מגנים על הגינה

אנשים רבים מעוניינים בהתקנת גדר מעוצבת לגינה, ולא בכדי. לא זו בלבד שגדר איתנה וחזקה יכולה לשמור על הפרטיות שלכם, היא גם מסייעת לכם להתגונן מפני אורחים בלתי צפויים. ואין הכוונה רק לבני אדם שהחליטו לגנוב את התכשיטים שלכם באישון ליל. אם אתם מגדלים בגינת ביתכם פירות או פרחים יפהפיים, הם יכולים למשוך אליהם בעלי חיים גדולים כדוגמת חזירי בר. כך שאם אתם רוצים להימנע מאורחים בלתי צפויים, כדאי להתקין גדר במהירות.

 

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל