גדר מתכת | גדרות

גדרות מתכת – יתרונות גדולים מסביב לבית

תפקידה של גדר מתכת היא לייצר תיחום בין אזורים ציבוריים לאזור הפרטי, לייצר תחושת הגנה וביטחון ולספק אותה הלכה למעשה. גדר מתכת כמו גדרות ברזל מתאימה גם במקרים שבהן עיצוב הגינה נשען על היכולת של הגדר לשמש כבסיס תומך לצמחיה עבותה ומטפסת. המתכת כחומר גלם המיועד לגדרות נושא יתרונות וחסרונות שונים, אך חשוב לציין כי עמידותן של גדרות מתכת בתנאי חוץ משמשת יתרון ברור על פני גדרות עץ ופלסטיק, גם אם עולה הצורך בתחזוקה שנתית זו או אחרת.

גדר מתכת וברזל – עיצוב ושקט נפשי לצדו

גדרות מתכת וברזל על פי רוב מאובזרות גם בשערי כניסה לחנייה ולבית העשויים גם הם מחומרים איכותיים ועמידים אלו. הבקרה על היוצא והנכנס מאפשרת את הביטחון הנדרש בכל בית, ולכן גם בתים פרטיים וגם גופים ציבוריים והמגזר התעשייתי מעדיפים גדר ברזל ומתכת על פני עץ ופלסטיק.

עיצוב גדרות ברזל מקבל דגש חזק במגזר הפרטי. גדר ברזל מייצרת תחושה אלגנטית ויוקרתית על ידי עיצוב מסוגנן ייחודי שאינו נחשב בגדר סטנדרטי באמצעות חיתוך קרן לייזר, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם בתחום הבנייה והעיצוב בחומרי מתכת ובברזל בפרט. חיתוך בלייזר של גדרות מתכת וכן גדרות ברזל המבוצע במפעל חברת א. א. לייזר, מתקבל מדויק מאוד ובגימור איכותי ברמה בינלאומית. תכנת מחשב מעבירה את הנתונים המדויקים לקרן הלייזר הפועלת ללא מגע יד אדם.

גדר מתכת – סוגים

קיימים כמה סוגים של גדרות מתכת: גדרות אלומיניום שנוחות לעיבוד, אינן מייצרות קורוזיה, קלות לנשיאה ולהתקנה, עמידות בפני פגעי מזג האוויר וכמעט ואינן דורשות תחזוקה פרט לנקודות החיבור אם הן מיוצרות מברזל (במקרה זה יש צורך להגן מפני חלודה). גדר נירוסטה מהווה גם היא פתרון נוח לעבודה ולהתקנה ואינה מחלידה. המראה המבריק יישאר לאור השנים.

גדרות ברזל נחשבות חזקות ועמידות מאוד, מייצרות מראה מרשים ואקסקלוסיבי. גדר ברזל נחשבת יוקרתית במיוחד, אך חשוב לשמור על תחזוקתה השוטפת כדי להגן מפני קורוזיה ולקחת בחשבון שלא קל לשנע אותה ולהתקינה בשל משקלה הכבד.

מעוניינים בפרטים נוספים ללא התחייבות? צרו קשר

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

גדר מתכת

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל