גדר

היא נמצאת אתכם בכל עת – ביום, בלילה, בגשם ובשרב – מגנה עליכם מפני כל רע ושומרת על הזמן הפרטי שלכם. גדר טובה ואיכותית לבית ולעתים גם לבניין משרדים, היא פתרון הגנה טוב, ואת הפתרון הזה מציעים לכם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים – הלוא הוא הצוות של חברת א.א. לייזר. זוהי חברה העסקת בתחום המסגרות, ובעזרתה של מכונת לייזר משוכללת היא יכולה לספק לכם חריטות יצירתיות ומיוחדות על מגוון רחב של מוצרים – גדרות, מחיצות ואפילו פסלים לגינה הקטנה שלכם.

 

גדר

 

גדר – מה כל כך מיוחד בה

קרה לכם שסיפרתם לחברים שלכם שאתם מעוניינים להתקין גדר מסביב לביתכם והם הגיבו בחצי חיוך? ישנם אנשים שחושבים כי התקנת גדרות היא בזבוז של כסף, כאשר למעשה הגדר תורמת באופנים לא מעטים. אלה כמה יתרונות לגדר איתנה:

  • הגנה מפני בני אדם – הגדר מונעת מפני פורצים פוטנציאליים להציץ אל תוך הבית שלכם ולבדוק מה אפשר לגנוב שם, וזה עוד מעבר לעובדה שהגדר מהווה מכשול רציני בפני הפורץ. הפורץ לא יוכל לטפס על הגדר בשעות היום, מהחשש שהשכנים שלכם יקראו למשטרה, ובשעות הלילה הוא עלול להסתבך, ליפול אל תוך הבית ולהקים רעש – רעש אשר יעיר אתכם או את הכלב ויודיע על בואו של זר.
  • הגנה מפני בעלי חיים – רובנו אוהבים בעלי חיים, אך לא כשהם חודרים לשטח הפרטי שלנו וגורמים לנזק. גדר טובה יכולה למנוע את כניסתם של בעלי חיים כמו חזירי בר או תנים לשטח שלכם, שאם לא כן, הם עלולים לגרום ללא מעט נזקים: להרוס את ערוגת הפרחים שעמלתם עליה רבות או לאכול את העגבניות שצמחו להן לאחרונה.
  • הענקת תחושת פרטיות – אם אתם בוחרים בגדר אטומה יחסית, היא תשמור על הפרטיות שלכם ותמנע משכנים חטטניים להציץ לתוך הגינה שלכם, דווקא כשאתם רוצים לשכב קצת על הדשא ולהירגע במהלך יום חופש מהעבודה.

 

סוגי הגדרות הקיימים

ניתן להתקין גדר מחומרים שונים, בהתאם לבחירת הלקוח. קיימות גדרות העשויות מחומרים טבעיים כמו עץ, והן יכולות לעטר את הגינה היפהפייה והירוקה שלכם. ישנן גם גדרות העשויות מברזל וממתכת. הן נחשבות לגדרות חזקות אשר יכולות לשמש את הדייר לאורך זמן, גם כאשר בסופו של דבר הוא יחליט למכור את ביתו.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל