חיתוך בלייזר בדיוק מרבי

חיתוך לייזר נחשב פתרון אידאלי לחומרי גלם שונים (עץ, פלסטיק, מתכת ועוד) משום שהוא מאפשר דיוק ברמה גבוהה בפעולה נוחה, ממוקדת ויעילה. פעולת החיתוך מבוצעת תוך שימוש בקרן ובתוספת גז, על פי רוב Co2. הגז משמש להגברת האור אשר נע כמה וכמה פעמים, הלוך ושוב בתא הלייזר. אותה קרן לייזר המופקת בתא ממורכזת במקום המיועד לחיתוך באמצעות עדשה. הקרן מרכזת וואט גבוה המספק פתרון מעולה לחיתוך רוב החומרים.

מהי מכונת חיתוכי לייזר?

מכונת חיתוך בלייזר מנוהלת באמצעות מערכת ממוחשבת המשולבת במכונת CAD  או CAM. בצורה זו יכול הצוות המפעיל לעשות שימוש בקבצים מתאימים במחשב ולבצע את המניפולציות הנדרשות על חומר הגלם. התנהלות זו מרחיקה את איש המקצוע מפעולת החיתוך, ומשמשת בעצמה אמצעי בטיחותי. ניתן לבצע חיתוך לייזר עד רמת 1 מ"מ ואפילו פחות מכך. אם הקרן מבצעת חדירה עמוקה בחומר היא מאבדת את המיקוד שלה, ולכן גם את כוחה. זאת הסיבה להגבלת חיתוך בלייזר העומדת על 20 מ"מ עומק.

מה יכולה מכונת חיתוך בלייזר לבצע?

מכונת חתוכי לייזר יכולה לבצע חיתוך בפליז, בפרספקט (20 מ"מ לפחות), בנחושת, בפלקסיגלס, באלומיניום (10 מ"מ לפחות), בפלסטיק ובגומי, בעץ (1,500 מ"מ על 3,000 מ"מ לפחות), בברזל, בנירוסטה ועוד . מכונות לייזר יכולות לבצע גם חריטה וכרסום.

חיתוך לייזר – א.א. לייזר

חברת א. א. לייזר מספקת פתרונות חיתוך מהירים וממוקדים במפעלה תודות לידע ולניסיון רחב בתחום. איכות החיתוך גבוהה והשירות אמין ואדיב. ניתן לבצע חיתוך תעשייתי וחיתוך בעיצוב אישי בהתאם לדקורציה הנדרשת. החיתוך מבוצע על פי הוראות הלקוח בהתאמה לצרכיו ולהעדפותיו. הצוות המקצועי מלווה את הלקוח משלב גיבוש הקונספט הרצוי ועד לגימור המוצר.
צרו קשר כדי לבחור נכון
א. א. לייזר – דיוק ואמינות

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל