חיפוי דקורטיבי

מעוניינים לשדרג את מראה הבית שלכם? חיפוי דקורטיבי יעשה את העבודה, אך כדי שהיא תתבצע באמת יש צורך בחברה מקצועית שמבינה עניין. א.א. לייזר מציעה שירותי חיפוי קירות שישדרגו את הבית שלכם ויגרמו לכל השכנים לקנא. אך זה עוד לא הכול. כאן תוכלו למצוא מוצרים נוספים אשר יתרמו למראה הכללי של הבית – גדרות מעוצבות, שערים חשמליים, מחיצות דקורטיביות לסלון או מעקות לגרם מדרגות או לגג.

 

חיפוי דקורטיבי – לבחור את החברה המתאימה

לפני שאתם פונים למעצב פנים כדי לבחור את החיפוי המתאים, חשוב לפנות אל החברה הטובה ביותר אשר תעשה עבורכם את החיפוי הרצוי. אלה כמה טיפים לבחירת חברה אמינה:

  • לברר לגבי שנות ניסיון – ככל שהחברה מנוסה יותר, כן השירות שלה יהיה אמין ואפקטיבי. כאשר מדובר בביצוע פעולה כמו חיפוי דקורטיבי, אין מקום לטעויות – סיוד בלתי גמור או לבנה שיצאה במקומה עלולים לפגוע בהרמוניה של הבית. משום כך, כדאי לברר מראש את מספר שנות הניסיון של החברה ולפנות לחברה המנוסה יותר.
  • תעודות – אם יש לכם ספק לגבי חברה מסוימת, אל תהססו לבקש מהנציג להראות לכם את התעודות המוכיחות כי מדובר בחברה המומחית בתחומה.
  • הצעת המחיר – לעתים ניתן לבחון את מקצועיותה של החברה לפי הצעות המחיר שלה. חברה חדשה בשוק תעדיף להציע מחירים זולים יחסית, אך השירות שלה יהיה בהתאם. זאת בעוד חברה מנוסה יותר תציעה עבודות חיפוי במחירים גבוהים יותר כמו גם שירות איכותי יותר.
  • שירותים נוספים – בררו לגבי שירותים אחרים שמציעה החברה, גם אם אינכם מעוניינים בהם. ככל שהחברה תציע שירותים רבים יותר, כן תדעו שמדובר בחברה מקצועית ואמינה. כך, חברה לחיפוי קירות יכולה להציע גם שירותי מסגרות כדוגמת חריטה על גדרות או על מחיצות.

 

לדאוג למראה המושלם של הבית

אם החלטת לבצע חיפוי דקורטיבי בבית, אתם עושים צעד גדול מבחינת אסתטיקה ונוי, אך זה עוד לא הכול. לצד הקיר המחוספס והצבוע בסגנון ייחודי, תוכלו לשלב גם מחיצות מעטרות (מחיצות מזכוכית או מחיצות ברזל), פסלי מתכת מעוצבים או להזמין ריהוט מעוצב בלייזר.

 

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל