חיפוי קירות חוץ | חיפויים

חיפוי קירות חוץ – הקסם של האלומיניום והברזל

חיפויים מסוגים שונים יכולים להעצים את יופיו של הבית. כל קיר ניתן לחיפוי, אך השאלה היא באיזה חומר ומה מטרתו של החיפוי (לדוגמא משרבייה). כאשר מדובר בעיצוב דקורטיבי מיוחד במינו, תופסים את קדמת הבמה חיפויי חוץ מאלומיניום ומברזל. טכנולוגיה מתקדמת והתקנה מהירה מייחדים כל מבנה בנראות יוצאת מגדר הרגיל. במה מדובר?

חיפויי חוץ דקורטיביים

חיפוי קירות חוץ על ידי אלומיניום וברזל מעניקים תשובה עיצובית לחלל הכניסה ולאזורי האירוח במרפסת ובחצר. חיפויים מאלומיניום קלים מאוד ונוחים להתקנה, עמידים לאורך שנים בכל מזג אוויר, אינם מושפעים מלחות ומשמש ישירה ואינם מחלידים. מדובר באחד מפתרונות החיפוי האסתטיים הקיימים בתחום הבנייה. חיפוי קירות חיצוניים מוסיף לכל מרחב אלגנטיות ייחודית ללא מאמץ וללא השקעה גדולה. כדי לייצר מראה עוד יותר מיוחד ניתן להתקין אורות תאורה מאחורי החיפוי ולהעניק לאזור אווירה קסומה בשעות הלילה. חיפוי קירות חוץ, בתוספת תאורת גן, מתאים גם לגני אירועים, למבואות בתי מלון ולאזורי אירוח במרכזי ספא.

חיפוי קירות חיצוניים – עיצוב והתקנה

חיפוי מבנים מבוצע על ידי חברת א. א. לייזר בשימוש בחיתוך עם קרן לייזר. טכנולוגיה זו מאפשרת דיוק מרבי במידות ויצירת כל דוגמה העולה על הדעת. צוות החברה מלווה כל לקוח מרגע גיבוש הקונספט העיצובי הנדרש כולל בדיקת האזור והקיר עצמו. לאחר חיתוך הדוגמה יגיעו אנשי צוות מוסמכים בעלי ניסיון להתקנת חיפוי מבנים על כל קיר. חיפויים ניתן להתקין באמצעות התקנה סמויה והתקנה רגילה, וגם במקרה זה ראש הבורג שקוע בתוך המבנה ואינו בולט.

יש לציין כי חיפוי קירות חוץ העשוי מברזל מעניק תחושה חגיגית ומרשימה שאין להתעלם ממנה, אך חשוב לקחת בחשבון שלא כמו חיפוי קירות חוץ מאלומיניום שאינו מחליד, חיפויים מברזל זקוקים לתחזוקה שנתית כדי להגן עליהם מפני חלודה.

למאמר בנושא חיפוי קירות פנים

להתרשמות ולשאלות נוספות צרו קשר ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

חיפוי קירות חוץ

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל