חיפוי קירות פנים | חיפויים

חיפוי קירות פנים – קל להתקנה, יפהפה בעיצוב

הגיע העת לרענן את עיצוב קירות הפנים בבית? זה הזמן לבחור קצת אחרת ולייצר מראה אקסקלוסיבי מיוחד. קירות הבית יכולים להתקשט בחגיגה ייחודית של דוגמאות מורכבות או פשוטות, בעיצובים מרהיבים. קבלו את המילה האחרונה בתחום עיצוב הפנים – חיפוי דקורטיבי לקירות פנים מאלומיניום ומברזל. מה סוד הקסם?

חיפויי קירות פנים – התקנה על כל קיר

חיפוי קירות פנים מאלומיניום ומברזל אפשרי תודות לטכנולוגיית החיתוך בלייזר שבה עושה שימוש חברת א. א. לייזר. כל דוגמה שחלמתם עליה אי פעם אפשרית לביצוע על ידי קרן הלייזר. הפעולה מבוצעת ללא התערבות אדם, והתוצאה היא חיתוך מדויק מאוד וגימור אלגנטי מושלם. חיפוי קירות פנים אפשרי בכל מרחב בבית, והאלומיניום כחומר שאינו מחליד, משמש פתרון נהדר לעיצוב מרשים בחדרי האמבטיה ובמטבחים. חיפוי קירות פנים מספק עושר אלגנטי וניתן להתאמה לסגנון של כל חלל: חדר עבודה, סלון, חדרי שינה וגם מסדרונות ארוכים המבקשים טאצ' ייחודי כדי לייצר מרחב עיצובי מעניין לאורכם. חשוב לציין כי חיפוי פנים ניתן להתקנה על גבי כל קיר בבית כולל קירות גבס.

חיפוי דקורטיבי לקירות פנים – עיצוב מאיר לעין

אחד היתרונות של חיפוי פנים מאלומיניום הוא בעובדה שניתן להתקינו רחוק מעט מהקיר. בצורה זו מתקבל מרחב שבו ניתן להוסיף גופי תאורה. התוצאה מאירת עיניים. משחק הצללים והאורות המתקבל מעניק לכל מרחב טאצ' ייחודי מיוחד במינו, לכן גם משרדים יוקרתיים ומבואות (לובי) של בתי מלון בוחרים להתקין חיפויי קירות פנים מאלומיניום ומברזל.

חברת א. א. לייזר מעמידה ללקוחותיה סוללת אנשי מקצוע בעלי ניסיון לגיבוש עיצוב ייחודי של חיפוי פנים המתאים למרחבי הבית בהתאם לסגנון הרצוי. ניתן גם לבחור ממגוון הדוגמאות הקיים. אנשי צוות מקצועיים של החברה מתקינים את החיפוי והתוצר הסופי מרשים ואלגנטי.

למאמר בנושא חיפוי קירות חוץ

צרו קשר לשאלות נוספות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

חיפוי קירות פנים

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל