חיפוי קירות

חיפוי קירות – הסוד הוא בעיצוב

קירות חיצוניים ופנימיים יכולים להיראות אחרת בעזרת טכניקות חיפוי שונות. הטכנולוגיה המתקדמת כיום מאפשרת עיצובים חדשניים וייחודיים לכל קיר ומבנה. כך לדוגמה חיפויים לקיר מברזל ומאלומיניום ואפילו מנירוסטה. במה מדובר?

חיפויי קיר בטכניקה מתקדמת

עיצוב חיפוי קירות מברזל ומאלומיניום אפשרי בשימוש בקרן הלייזר. חברת א. א. לייזר מציעה לקהל לקוחותיה חיתוך בקרן לייזר המאפשר יצירת מגוון דוגמאות מורכבות ופשוטות, חד פעמיות או בחיתוך סדרתי החוזר על עצמו. הדוגמה המסוימת, יחד עם המידות הנדרשות, מוקלדות לתכנת מחשב השולטת על פעולתה של קרן הלייזר. זו מבצעת את החיתוכים בדיוק מושלם, ורמת הגימור המתקבלת הינה גבוהה מאוד. כל דוגמה ניתנת לייצור על ידי קרן הלייזר ויתרונה הגדול טמון בדיוק ובגימור המבוצעים ללא יד אדם.

חיפויי קירות – על איזה קיר ולאיזו מטרה?

חיפוי קירות על ידי משטח אלומיניום דקורטיבי או ברזל מייצר מראה ייחודי ומתאים מאוד כחיפוי חיצוני בפתח הבית או בתוך הבית כמענה אסתטי, דקורטיבי ואלגנטי לסלון, לחדרי שינה, לפרוזדורים ואפילו לחדרי רחצה ולמטבחים. חיפויים לקיר מאלומיניום מתאימים לקירות גבס ולקירות פנים וחוץ. ניתן להתקינם בבטיחות על ידי הברגה נסתרת או גלויה השקועה בתוך החיפוי עצמו. חיפויים לקיר מאלומיניום ניתן להתקין במרחק מסוים מהקיר, כך שייווצר חלל שבו ניתן להתקין גם אורות תאורה. התוצאה המתקבלת מייצרת אווירה אקסקלוסיביות וייחודית. מגוון הדוגמאות של חיפוי קירות מסוג זה הוא אינסופי תודות לקרן הלייזר. ההתקנה פשוטה ומהירה.

חיפוי לקיר מאלומיניום או חיפויי קיר מברזל?

אי אפשר להתעלם מעוצמתם של חיפויים לקיר מברזל, אך יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי מדובר בחומר מחליד הדורש תחזוקה, חומר כבד שלא ניתן להתקין על כל קיר. חיפוי אלומיניום, לעומת זאת, מייצר איכות אומנותית יפהפה במגוון דוגמאות, קל ונוח להתקנה, מתאים לכל קיר ואינו מחליד. חברת א. א. לייזר מזמינה את קהל לקוחותיה לבחירה מתוך שפע דוגמאות קיימות של חיפויי קירות אלומיניום וברזל. היופי טמון בבחירה של הדוגמה. אפשרות ליצירת דוגמה אישית וייחודית של חיפוי קירות בסיוע מעצבי החברה.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל