חיתוך אותיות בלייזר

קרן הלייזר מבצעת חיתוך מדויק בכל חומר גלם, ולכן היא מומלצת גם במקרים בהם מדובר בחיתוך עדין, מרוכב ובמידות קטנות. חיתוך אותיות בלייזר מנצל את חומר הגלם בצורה מקסימלית וניתן לביצוע על גבי משטחים רחבים וגדולים. איכות הביצוע מורגשת בגימור המושלם של כל אות ואות.

האם חיתוך אותיות בלייזר פוגע ביתרת חומר הגלם?

קרן הלייזר ממורכזת בצורה ממוקדת בקו המתאר שהותאם עבורה בתוכנת המחשב של מכונת החיתוך. מרכוזה מאפשר חיתוך ממוקד מבלי לפגוע בשאר החומר סביב. חיתוך אותיות בלייזר מומלץ משום שהוא מהיר ומאפשר גימור מושלם של קצוות כל אות ללא שבבים, שאריות וכולי. הקרן מסוגלת לייצר דגמים זהים רבים במדויק ודגמים פרטניים ייחודיים. חיתוך אותיות זהות בכמות גדולה מוזיל את עלויות הייצור. אכן מדובר בחיסכון באנרגיה, בזמן ובכסף.

מגוון סגנונות עיצוב במגוון רחב של חומרי גלם

חברת א. א. לייזר מציעה את שירותיה לקהל הרחב: לקוחות פרטיים, בתי עסק, חברות וגופים ציבוריים. החברה מבצעת חיתוכי לייזר במגוון חומרים ומתאימה עצמה לצורכי הלקוח (פרויקטים בתחום האמנות, עיצובי שלטים למשרדים ולמודלים, שלטים תלת ממדיים, שלטי חוצות, שילוט מרכזי מסחר, שילוט בתי ספר ועוד). החברה מציעה חיתוך אותיות בלייזר במגוון חומרים: עץ, נחושת, PVC מוקצף, אלומיניום, פרספקט חיתוך מתכת בלייזר ועוד. ניתן לבצע חיתוך אותיות בלייזר כולל חריטה במגוון צבעים.

חיתוך אותיות בלייזר משמש גם עבור יצירת שבלונות של אותיות מנייר, מסיליקון, מקרטון במגוון עוביים, מפוליפרופילן ועוד. התייעצות עם אנשי מקצוע בתחום מאפשרת ללקוח לבחור את החומר המתאים לרעיון העיצובי שלו בהתאם למטרת האותיות ולמיקום ההדבקה העתידי(פנים, חוץ, בגובה ועוד).

צרו קשר ללא עלות לבירור פרטים נוספים

א. א. לייזר – דיוק ואמינות

בנוסף א.א לייזר מתמחה בחיתוך פלסטיק בלייזר

חיתוך אותיות בלייזר

 

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל