חיתוך מתכת בלייזר

קרן לייזר בעלת הספק משמעותי מבצעת חיתוך מדויק בכל סוגי החומרים. חיתוך מתכת בלייזר אפשרי במכונות ייעודיות המופעלות על ידי תוכנת מחשב ייחודית. הפעולה המבוצעת על גבי חומר הגלם הינה מהירה ונקייה ללא שאריות בקצוות.

הטכנולוגיה בתחום החיתוך בלייזר לא רק הביאה את בשורת הדיוק ומהירות הביצוע, אלא גם את השילוב המנצח בין אלגנטיות עיצובית לפונקציונליות במיטבה. לדוגמה, חיפוי מבנים על ידי מתכת. הפלטות הדקורטיביות משמשות כמענה מוצלח לבידוד אקוסטי ותרמי.

האם חיתוך לייזר מתכת פוגע ביתרת המתכת?

עלות הביצוע מחושבת, בין היתר, גם בהתאם לכמות החומר שבו נעשה שימוש. אחד היתרונות של חיתוך פח בלייזר הוא הביצוע הממוקד של קרן הלייזר. הקרן ממוקדת אך ורק על הנתיב שסומן עבורה, ואינה מפזרת את החום הרב על גבי יתרת החומר. לכן ניצול חומר הגלם הינו מקסימלי.

חיתוך פח בלייזר

כל חומר, כולל פח, סופג את אנרגיית הקרן. כאשר העוצמה מספיק גבוהה מבוצעים התכה או אידוי, תלוי בחומר. קרן הלייזר פועלת בהתאם למרחק מנקודת החיתוך, כלומר המרחק בין העדשה לבין העץ, המתכת, החומר הפלסטי וכולי. לוחות שטוחים מתאימים במיוחד לקרן הלייזר משום המרחק מהעדשה (שהוא קבוע במקרה של משטחים).

האם יש אפשרות לבצע חיתוך ברזל בלייזר וכיפופו בעיצובים שונים?

מוצרי מדף דקורטיביים, חפצי נוי, אביזרים וכלים מעולם התעשייה מעידים על פעולה מדויקת ללא רבב גם במקרים בהם פועלת קרן הלייזר לחיתוך חומר הגלם יחד עם ביצוע מניפולציות המייצרות קימורים וצורות נוספות. חיתוך מתכות בלייזר וכיפופם אפשריים תודות לטכנולוגיה מתקדמת בתחום התעשייה.

חיתוך מתכות בלייזר של חברת א. א. לייזר

חברת א. א. לייזר מעמידה כלים מתקדמים לחיתוך ולכיפוף חומרי גלם רבים. צוותי החברה המוסמכים מלווים כל פרויקט משלב הקונספט ועד לגימור הסופי. קרן הלייזר מייצרת קצוות חלקים ונקיים ללא שאריות במגוון גדלים וצבעים. צלצלו לפרטים באשר לחיתוך ולעיצוב מוצרים ייחודיים וחד פעמיים ולאפשרות ייצור בהיקף רחב המוזיל את עלויות הפרויקט.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל