חיתוך עץ בלייזר

העץ משמש חומר גלם נפלא ואיכותו נמדדת בעמידותו, בחוזקו ובמיוחד במראה האלגנטי המאפיין אותו. חיתוך עץ על ידי קרן לייזר מאפשר תוצרים דקורטיביים במידת דיוק גבוהה מאוד. הטכניקה המיושמת בחיתוך מסוג זה מרחיבה את האפשרויות העיצוביות.

יתרונות ברורים בעלות משתלמת

חיתוך עץ בלייזר מבוצע ללא שבבים, ולכן סביבת העבודה נותרת נקייה. התוצר עצמו מתקבל נקי וברור בקצוות, ולכן אין צורך בעיבוד נוסף או בהקצעה, הווי אומר – חיסכון באנרגיה ובזמן. חיתוך בלייזר עץ על ידי טכנולוגיה מתקדמת מאפשר ייצור מספר רב של דגמים זהים במדויק. ישנן מכונות חיתוך ישנות ופשוטות יותר המספקות מוצרים מוגמרים איכותיים אך ללא שינוי באשר לעלותם. לעומת זאת, תוכנת מחשב מתקדמת פותחת דלת להוזלת העלויות של ייצור כמויות גדולות.

כיצד מתבצע חיתוך בלייזר עץ?

תוכנת מחשב מיוחדת אחראית על מסלולה של קרן הלייזר על גבי העץ. ההתפתחות הטכנולוגית ממקסמת את התהליך שבו משורטט העיצוב הנדרש, מיושם לתכנית חיתוך עדכנית ומבוצע באופן אוטומטי בצורה מדויקת. הקרן, בעלת ההספק הגבוה, ממיסה את העץ במסלול הנקבע לה מראש מבלי לפגוע ביתר העץ סביב. חיתוך עץ בקרן לייזר מאפשר ייצור של מרכיבים המשתלבים אלה באלה ללא צורך בהדבקות ובהברגות, וזאת משום רמת הגימור הגבוהה המתקבלת.
קרן הלייזר מסוגלת לבצע גם צריבה דקורטיבית על גבי עץ. מספר הדוגמאות עצום ולמעשה אין סופי. המהירות משחקת תפקיד חשוב, הן בחיתוך והן בצריבה, ועומדת לזכות התוכנות הממוחשבות המתקדמות.
חברת א. א. לייזר מייצרת תחת ידה מוצרים וחפצי נוי/אמנות מעץ על ידי חיתוך בלייזר. כל חלום עיצובי אפשרי הודות לטכנולוגיה המתקדמת המיושמת במפעלי החברה. החברה מספקת מוצרי חיתוך עץ בלייזר ללקוחות פרטיים, לחברות ולעסקים, לתעשייה ולמסחר ובפרט לאדריכלים ולמעצבי פנים.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל