חריטה בלייזר

קרן הלייזר מאפשרת חיתוך מהיר, מדויק ונקי של חומרי הגלם, מניפולציה אחרת על החומר מאפשרת את כיפופו בהתאם לצורך (אם במהלך פעולת החיתוך ואם אחריו) ופעולות חריטה בלייזר וצריבה משלימות את פני המוצר. לעתים מדובר בדקורציה עיצובית ולעתים בפעולה משלימה ברמה הפונקציונליות.

חריטת לייזר כמוה כצריבה

חריטת לייזר וצריבה מבוצעות על פי רוב באותה עוצמת קרן לייזר. בשני הביצועים הקרן אינה אמורה לחדור לתוך החומר עד הסוף. השונות באה לידי ביטוי בצורת הגרפיקה הנדרשת. להבדיל מחריטה ששמה דגש על מילוי שטחים, מכונת חריטה בלייזר מתמקדת בקווים הנוצרים באמצעות הקרן על גבי חומר הגלם. על פי רוב פעולת החריטה תהיה מהירה יותר מאשר פעולת הצריבה.

ביצועים של מכונת חריטה בלייזר

קווי החיתוך וקווי החריטה שונים בצבעם כדי להבדיל בין השניים, והשטחים המיועדים לצריבה מסומנים בקווים סגורים. חריטה על חומרים קשים דורשת זמן עבודה ממושך יותר מאשר חריטה על גבי חומרים רכים, וככל שהשטח גדול יותר כך נדרש זמן פעולה ארוך יותר. יש לקחת בחשבון שכל חומר גלם מגיב אחרת לחריטה, ללא קשר לדוגמה וגם אם היא זהה. לכן חשוב לבחון דוגמאות חריטה על חומר הגלם המסוים שבו מעוניינים, ואם מדובר בכמה חומרי גלם עבור אותה חריטה, יש לבחון כל חומר בנפרד.

חברת א. א. לייזר מבצעת חיתוך, חריטה בלייזר וצריבה במפעלה. צוות החברה מלווה את הלקוח מרגע הרעיון המופשט ועד לשלב הביצוע. המוצר יוצא את המפעל נקי בקצוות, עמיד, אלגנטי וברמת גימור מושלמת. המפעל מספק שירות למגזר הפרטי, התעשייתי והמסחרי.

מעוניינים באיכות מבוססת ניסיון? צרו קשר ללא התחייבות

א. א. לייזר – דיוק ואמינות

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל