יתרונות וחסרונות מעקות ברזל

הפונקציה העיקרית של מעקות ברזל היא הגנה ובטיחות בני הבית. מעקות ברזל למדרגות ולמרפסות מהוות מעבר לכך גם אלמנט דקורטיבי המעניק תוספת אלגנטית לבית אם תוכננו מראש כחלק מהעיצוב החובק של המבנה. חשוב לעקוב אחר התקנים בחוק באשר לרווחים בין מרכיבי מעקות ברזל וגם באשר לגובה המינימלי הנדרש עבור מעקות למרפסות וכן מעקות מברזל המיועדים למדרגות פנים וחוץ.

יתרונות מעקות ברזל לבית

חומר הברזל נחשב חזק מאוד ועמיד. הוא מאפשר משחקים עיצוביים מעניינים במגוון צורות, קימורים, קיפולים, פיתולים בעובי משתנה בהתאם לכל סגנון עיצובי על ידי טכנולוגיית חיתוך בלייזר. זו מייצרת מידות מדויקות מאוד הבאות לידי ביטוי בתוצר הסופי ברמת גימור גבוהה. התכנית העיצובית מועברת למחשב השולט בקרן הלייזר, והוראתו מניעה את הקרן על גבי החומר לכדי תוצאות מרשימות בצורתן ובדיוקן. מעקות ברזל למרפסת מצטיינים בעמידות לאורך שנים בכל תנאי מזג אוויר אם תוחזקו כהלכה. מעקות ברזל מאפשרים נקודת מבט רחבה על הנעשה בחוץ משום שאינם אטומים.

חסרונות מעקות ברזל למרפסת

מעקות ברזל אמנם עמידים בפני לחות, גשם ושמש אם כי הם דורשים כל כמה שנים, בהתאם לאזור, את חידוש הצבע. הבלאי, אין ספק, נמוך מאוד, אך טיפול לוקה בחסר מייצר קורוזיה שעלולה לפגום לאחר שנים בבטיחות המעקה ובאסתטיקה. מעבר לכך, מעקות ברזל לגינה ולמרפסת בעלי עיטורים ופיתולים קשה יותר לנקות. נדרש זמן כדי לעבור על כל פיתול ופיתול כדי להסיר את האבק המצטבר והלכלוך.

חברת א. א. לייזר מייצרת מעקות ברזל במגוון עיצובים באמצעות טכנולוגיית קרן הלייזר המקנה תוצאות מושלמות לכל תכנית עיצובית. הברזל עמיד לאורך שנים ומשמש אלמנט אלגנטי, קלאסי ומרשים. ניתן לבחור מהקולקציה הקיימת או לעצב בהתאם לטעם. צוות החברה מלווה כל קונספט עיצובי מברזל בהתאם לתקנים.

היכנסו אל קולקציית מעקות ברזל למרפסת ולמדרגות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל