יתרונות וחסרונות – שערים מאלומיניום לעומת ברזל

שערים מאלומיניום או שערים מברזל? מה עדיף? הברזל הוא סוג של מתכת חזקה ועמידה במיוחד לעומת האלומיניום שנחשבת מתכת רכה יותר. איכות רכה זו מאפשרת בה משחקים עיצוביים רחבים, אם כי גם שער ברזל ניחן בפיתולים עיצוביים מרשימים כאשר נעשה שימוש בטכניקת חיתוך בלייזר.

שער אלומיניום יהיה קל יותר מאשר שער ברזל, ולפעמים בשל כך ייתכנו מצבים שבהם ייבחרו מנועי שערים מאלומיניום בעלי נפח קטן יותר לעומת מנועי שערים מברזל (אם כי נתונים נוספים קובעים את נפח המנוע כגון מספר הפעמים שבהם הוא נדרש לפעולה, גודל השער והאופן שבו הוא נפתח).

שער ברזל או שער אלומיניום?

שער ברזל ניחן במראה עוצמתי ומרשים. כאמור, טכניקות מתקדמות לעיצוב שערי ברזל מייצרים אופציות עיצוביות במגוון פיתולים וחיתוכים. שערים מברזל מספקים הגנה מסיבית, אם כי גם שערים מאלומיניום משמשים כאמצעי הגנה מספק.

שער אלומיניום ושער ברזל ניתנים לצביעה במגוון צבעים ושניהם עמידים בפני פגעי מזג האוויר. כנראה שבסופו של דבר הבחירה בסוג השער תהיה בחירה עיצובית בבסיסה התלויה בטעמו של הלקוח וכן תלויה גם בכיסו. הברזל נחשב זול יותר מאשר האלומיניום, אם כי תלוי גם במבנה השער, בגודלו, בפיתוחים המשולבים בו, בנפח המנוע הנדרש, בהתקנה וכולי.

שערים מאלומיניום עמידים בפני קורוזיה

יש לציין כי שער אלומיניום חסין מפני תהליכי חמצון לעומת שער ברזל שעלול להחליד אם נחשף לאורך זמן ללחות ולמים. בעיה זו באה על פתרונה באמצעות צביעה ייעודית של חומרים המגנים מפני חלודה, וחברות המייצרות שערי ברזל אמונות על תהליך גלוון וצביעה משלימה בתנור מיוחד כדי לאפשר שימוש לאורך זמן בשער הברזל ללא חשש מקורוזיה. שערים מאלומיניום אינם נדרשים לתחזוקה על בסיס קבוע ונחשבים עמידים לאורך שנים.

חברת א. א. לייזר מייצרת שערים מאלומיניום ושערים מברזל על ידי חיתוך לייזר מתקדם המאפשר תוצאות עיצוביות דקורטיביות מדויקות ומרשימות בגימור ברמה גבוהה. הברזל עובר תהליך גלוון על מנת לשמש כשער איכותי וכל עיצוב שער (אלומיניום וברזל) יכול לשלב גם עץ לבנה ליצירת מראה דקורטיבי ייחודי.

מעוניינים במידע נוסף בנושא שער חשמלי לחנייה ?

צרו קשר ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל