יתרונות מעקות אלומיניום

חלק מאמצעי המיגון בבית הוא מעקות למרפסות ולמדרגות פנים וחוץ. התקנת מעקות אלומיניום, מעקות ברזל, זכוכית ועץ חייבת לעמוד בתקנים על פי חוק המורים על הגובה המינימלי של המעקה – לא פחות מ- 105 ס"מ באזור שבו ניתן לעמוד ולא פחות מ- 90 ס"מ באזור המדרגות, כאשר הרווח שבין העמודים הוא לא יותר מ- 10 ס"מ.

יתרונות מעקות אלומיניום – א. א. לייזר

מעקה אלומיניום הוא סוג של סורג המשמש אמצעי הגנה, תמיכה והישענות שאינו דורש תחזוקה. מעקה אלומיניום למרפסת אינו דורש צבע מיוחד המגן מפני חלודה משום שאינו מחליד. ניתן לצבוע אותו בכל צבע המתאים לחומר בהתאם לסגנון העיצובי של חלל הבית והחצר. מעקות אלומיניום למרפסת עמידים בכל תנאי מזג האוויר, חזקים ואינם נסדקים או נשברים. הם שומרים על מראה חדש ורענן למשך שנים גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. מעקות אלומיניום אינם דורשים חומר ניקוי מיוחד ומבריקים לאחר ניקוי קל במטלית סחוטה.

עיצוב מעקה אלומיניום

תודות לטכנולוגיה מובילה בתחום ניתן לייצר כל חלום עיצובי וכל קונספט. חיתוך בקרן לייזר מאפשר כיום אמנות ופיתוחים מיוחדים במינם המקנים לכל מעקה אלומיניום למרפסת ולמדרגות קשת רחבה של עיצובים: מודרני, כפרי, אורבני, בקווים ישרים, מפותלים ובדוגמאות מורכבות במיוחד.

מעקות אלומיניום למרפסת אינם חוסמים את הנוף משום שאינם אטומים, ויכולים לשדר יוקרה או פשטות, אלגנטיות או הרמוניה אוורירית בהתאם לתכנית עיצובית מוגדרת המוכנסת אל תכנת מחשב ייחודית השולטת על פעולות קרן הלייזר. התוצר המוגמר מאופיין ברמת דיוק וגימור גבוהים במיוחד. מעקה אלומיניום מתאים גם למרפסות פנימיות של גלריות במבנה הפנימי, ועיצוב מדויק מקנה תשובה למדרגות לולייניות, מעגליות וסטנדרטיות בכל גובה נחוץ משום רמת הבטיחות הגבוהה שהוא מייצר.

חברת א. א. לייזר מייצרת מעקות אלומיניום במגוון עיצובים. כל קונספט עיצובי אפשרי בשל איכות החיתוך בקרן הלייזר המקנה דיוק וגימור ברמה בינלאומית מורגשת. ניתן לבחור מתוך הדוגמאות הקיימות או להתייעץ עם צוות החברה לעיצוב ייחודי ואישי.

צרו קשר לשאלות נוספות

א. א. לייזר – דיוק ואמינות

מעקות אלומיניום

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל