כמה אתם יודעים על פרגולות

קיימים סוגים שונים של פרגולות מעוצבות. הבחירה בפרגולה המתאימה חייבת לעבור דרך כמה נקודות התייחסות משמעותיות: חומר הגלם של המוצר והתחזוקה הנדרשת, מידות הפרגולה, מיקומה העתידי (ניצבת עצמאית או מחוברת בחלקה לקיר הבית), תנאי מזג האוויר והסביבה, עלותה ועיצוב מועדף.

פרגולות איכותיות עונות על דרישות פרקטיות ועיצוביות

פרגולות אלומיניום ומתכת אינן דורשות תחזוקה וצביעה. הן מוגשות במבחר צבעים עמידים ומיועדות ליצירת הצללה, כאשר המבנה העליון קובע את אחוזי ההצללה המתקבלים. קיימת חשיבות לכיוון השמש ולשעות האור, ולפעמים עולה הצורך ביצירת קיר מסך מיוחד ושילובו במבנה הפרגולה כדי להגן מפני השמש. פרגולה יכולה לעמוד בזכות עצמה או לקבל תמיכה מקיר הבית ויכולה לשמש מקור לתמיכה של צמחים מטפסים המשרתים את הצורך בהצללה בבוא העת. ניתן להוסיף גג חשמלי לפרגולה שתורם לנוחיות דיירי הבית.

פרגולה בשירות מלא- מהרגע הראשון ועד לסיום הפרויקט

חברת א. א. לייזר מייצרת פרגולות אלומיניום ופרגולות מתכת בהתאם לדרישת הלקוח. תהליך הבחירה בפרגולה המתאימה מלווה על ידי צוותים מומחים מטעם החברה משיחת הטלפון הראשונה. החלום העיצובי של הלקוח מקבל מענה והופך למציאות לאחר ביקור יועץ מטעם החברה באזור המיועד לבניית הפרגולה. פרגולות מבית היוצר של חברת א. א. לייזר מותאמות אישית לכל לקוח.

שיחה בשקיפות מלאה בין הלקוח לנציג החברה מאפשרת גיבוש תכנית בנייה המתאימה לתנאי השטח ולצורכי הלקוח תוך התייחסות לחלום העיצובי. מומחים בתחום העיצוב משלימים את התמונה על ידי הצעת רעיונות נוספים. לאחר אישורו של הלקוח מתגבשת תכנית העבודה, ומוגשת לאישור הלקוח. הפעילות בשטח מבוצעת בצורה יעילה, מקצועית ומהירה. החברה פועלת בהתאם לתקנים, מספקת אחריות ושומרת על כללי בטיחות נדרשים לשמירה על חיי אדם, רכוש ומבנה.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

כמה אתם יודעים על פרגולות

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל