כמה מילים על פרגולות

מה דעתכם על עמידות ואיכות לאורך שנים? על הנאה ללא צורך בתחזוקה שוטפת ובלי דאגה מפגעי מזג האוויר? איכויות אלו ונוספות ניתן למצוא בפרגולות המיוצרות ממתכת.

איכות פרגולה מתכת – יתרון העולה על המתחרים

פרגולות מתכת ניתנות לצביעה, ולכן יכולות להתאים לכל גוון של מבנה לצדן הן ממוקמות. הן מיוצרות ברוב המקרים מאלומיניום הנחשב חומר עמיד בכל תנאי מזג האוויר. אין צורך לבצע צביעה מחודשת מחשש לקורוזיה ואין צורך בצביעת חומר המגן עליהן מפני עובש או ריקבון (המאפיינים את הפרגולות העשויות מעץ).

עיצובי פרגולה ממתכת

האלומיניום הוא סוג של מתכת הנחשבת רכה, ולכן פרגולת מתכת ניתנת לעיצוב ייחודי בגימור משתנה ובפרזול מגוון. פרגולה ממתכת יכולה להתאים לכל מבנה ולכל נישה באזורי החוץ של הבית משום שניתן "לשחק" עם החומר בהתאם לצורכי המיקום ובהתאם לטעמו של הלקוח.

פרגולת מתכת מתאימה גם למרפסות

פרגולה העשויה ממתכת האלומיניום מתאימה גם למרפסות של בתי מגורים משותפים מכיוון שהיא קלה יחסית לשאר חומרי הגלם המיועדים למשימה זו. בכך נפתרת בעיית המשקל העודף העלולה לסכן את מבנה המרפסת. משקל עודף עלול לגרום להתמוטטות המרפסת, עניין שנפתר בקלות כאשר מדובר בפתרון הצללה העשוי אלומיניום.

חברת א. א. לייזר מזמינה את לקוחותיה למוצר איכותי ועמיד, אסתטי ושימושי. החברה מייצרת גם פרגולות מתכת חשמליות, פרגולות הניתנות לתלייה על קיר הבית ופרגולות שאינן זקוקות לתמיכה. כל מבנה מותאם לצורכי הלקוח. החברה מספקת אחריות מלאה על מוצריה, ומבצעת התקנה בבית הלקוח. ייחודיות החברה באה לידי ביטוי בלווי המקצועי משלב הפנייה של הלקוח והצגת הקונספט העיצובי הרצוי לו ועד לשלב ההתקנה עד לשביעות רצונו של הלקוח.

פנו עכשיו לפרטים נוספים ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

כמה מילים על פרגולות

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל