מאמר 1 | פרגולות אלומיניום | פרגולה

פרגולות אלומיניום – איכות עמידה לאורך שנים

אם בעבר נראו פרגולות עשויות עץ מקשטות כמעט כל בית פרטי, כיום מתמודדות על תחרות ההצללה האיכותית גם פרגולות אלומיניום. אלה הפכו פופולריות יותר ויותר עם ההבנה כי מדובר במוצר שאינו דורש תחזוקה מיוחדת, עמיד בפני נזקי מזג האוויר, אינו מתכלה בנקל ומשמש כבן לוויה מוצלח במיוחד לכל מרפסת וחצר.

פרגולה אלומיניום – איכות ששווה לבדוק

האלומיניום הוא חומר מתכת בעל עמידות גבוהה לתנאי חוץ ושטח. חומר גלם זה מאופיין ברכות מיוחדת המאפשרת משחק עיצובי רחב ועיבוד מהיר ונוח, זאת בנוסף לעובדה שמשקלו קל יחסית למתכות ולחומרי גלם אחרים, אך לא בכך מסתיימים יתרונותיו של האלומיניום.

למה דווקא פרגולת אלומיניום?

כאמור, האלומיניום ניתן לעיבוד רחב ולכן מאפשר פתרונות עיצוביים שונים ומגוונים. בשל כך הוא יכול להתאים לכל מבנה ולכל בית. ניתן למצוא פרגולות אלומיניום תלויות מהמבנה עצמו, פרגולות בעלות קשתות, פרגולות אלומיניום בעלות מסגרות ועוד. יתרון זה מקנה ללקוח את האפשרות להגשים חלום עיצובי ולשלב פרגולת אלומיניום בתמונה העיצובית של הבית. פרגולה מאלומיניום מומלצת במיוחד למרפסות של דירות בבניינים מרובי קומות משום שהמשקל הקל של חומר הגלם אינו מסכן את המרפסת ואינו עלול להוביל להתמוטטותה בשל משקל עודף שאינו תקני.

פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות מסוג זה מוסיפות איכות ונוחות לבעלי הבית. הן בעלות צירים המאפשרים סיבוב המייצר את האפשרות לשלוט בכמות האור החודרת דרך השלבים. המצב המקסימלי במקרה זה יהיה הצללה מלאה, כלומר איטום מלא. חשוב לציין כי הפרגולה כולה מיוצרת מאלומיניום, ללא פלסטיק או חומר אחר, ולכן נשמרת עמידותה לאורך שנים.

פרגולות מאלומיניום – עוד משהו שאתם לא יודעים

פרגולות אלומיניום עומדות בהצלחה במבחן האש ונחשבות מוצר בטוח ועמיד במקרה של דלקה. כמו כן, איכותן נמדדת גם בעובדה שאין הן מושכות מזיקים לעומת העץ. האלומיניום אינו מחליד ועומד בהצלחה בכל תנאי מזג אוויר.

חברת א. א. לייזר מייצרת פרגולות אלומיניום במגוון עיצובים וגדלים למגזר העסקי והפרטי באחריות מלאה

צרו קשר לפרטים נוספים

א. א. לייזר – דיוק ואמינות

פרגולות אלומיניום

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל