מאמר 2 | פרגולות אלומיניום | פרגולה

האם פרגולות אלומיניום איכותיות יותר מפרגולות עץ?

הצללה בקדמת החצר או המרפסת יכולה להתבצע על ידי פרגולה שעשויה מעץ או באמצעות פרגולת אלומיניום. האם מדובר בשני מוצרים פונקציונליים שמשרתים את בני הבית באותה המידה?

איכויות פרגולת אלומיניום

פרגולות מאלומיניום נחשבות המילה האחרונה בענף. העץ שתפס מקום מרכזי בשנים עברו מפנה מקומו למבנה הצללה איכותי ועמיד. בניגוד לעץ הדורש תחזוקה שנתית (טיפול במזיקים, בדיקת מוקדי עובש וריקבון בשל הגשם וצביעה מחודשת), מספק האלומיניום תשובה ניצחת לכל תנאי מזג האוויר ואינו דורש תחזוקה.

פרגולה מאלומיניום נוחה לעיצוב

לעץ איכות עיצובית שלא ניתן לקחת ממנו, אך האלומיניום מציע תחלופה מצוינת גם בתחום העיצובי. מתכת האלומיניום הינה רכה, עובדה המאפשרת משחק עיצובי רחב. משום כך נוח מאוד להתאים אותו לכל מבנה ולכל נישה. ניתן למצוא פרגולות אלומיניום מעוצבות בצורת קשתות ובצורות מגוונות נוספות.

פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולת אלומיניום יכולה לעמוד עצמאית ללא תלות במבנה, אך יכולה גם להיות מקובעת אל המבנה על ידי תמיכה מקיר הבית. פעמים רבות הפרגולה משמשת בעצמה תמיכה לצמחים מטפסים, ומשום שחומר האלומיניום אינו מחליד או נרקב, אין צורך לדאוג לחלקי המבנה שאינם גלויים בשל הצמחייה העבותה המשמשת בעצמה כהצללה.

פרגולות מאלומיניום קלות ולכן מומלצות

קיימת חשיבות מכרעת למשקל חומר הגלם המשרת את מבנה הפרגולה כאשר מדובר במרפסות של מבני מגורים משותפים. פרגולת אלומיניום קלה יחסית, ולכן אינה מאיימת לעבור את התקן למשקל עודף במרפסת ואינה עלולה למוטט אותה.

פרגולות אלומיניום חשמליות – עוד איכות ששווה לקחת

הצללה אלגנטית המתקבלת על ידי הפרגולה משמשת בימי הקיץ הלוהטים, אך הבעיה צצה כאשר השמש שוקעת או זורחת. פתרון למקרה זה הן פרגולות חשמליות מאלומיניום. השלבים ניתנים לשינוי מצב בשל הצירים הקיימים בפרגולה עד כדי מצב של הצללה מוחלטת. חשוב לציין כי גם הצירים עשויים אלומיניום, ולכן גם פרגולה מסוג זה עמידה וחזקה לאורך שנים.

האם פרגולת אלומיניום עולה יותר מפרגולת עץ?

התשובה לשאלה זו מורכבת: תלוי איזה עץ. פרגולת עץ פשוטה אינה עולה יותר מפרגולת אלומיניום, אבל אם לוקחים בחשבון את עניין התחזוקה השוטפת הכוללת זמן וחומרים, המחיר משתנה.

אז מה? פרגולה אלומיניום או פרגולת עץ?

חברת א. א. לייזר מייצרת פרגולות אלומיניום איכותיות ועמידות. הלקוח מלווה ביועץ עיצובי כדי להתאים את הפרגולה למרחב בהתאם לטעמו. לאחר אישורו של הלקוח מיוצרת הפרגולה ומותקנת בבית הלקוח על ידי צוות החברה באחריות מלאה. מה מתאים לכם? אלומיניום או עץ? אתם תחליטו, והעיקר שתהיו מרוצים.

צרו קשר לפרטים חשובים נוספים

א. א. לייזר – דיוק ואמינות

פרגולות אלומיניום

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל