מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות לבתים

עיצוב פנים מזמין את בני הבית לחשיבה שהיא מחוץ לקופסה. הום סטיילינג מהווה היום ענף מרכזי חשוב ביצירת האווירה בעיצוב המתאים שתשרת מטרות פונקציונאליות, ותהווה את הרקע האסתטי הנכון לזרימת פעילות נינוחה בבית. אחד הכלים ליצירת מרחבי פעולה דקורטיביים ופונקציונאליים הוא מחיצות מכל סוג.

מדוע מחיצות ולא קירות?

מחיצות דקורטיביות לבית משמשות כחציצה ייחודית, וזאת מכיוון שמרחבי העיצוב יכולים להיות אינסופיים. שלא כמו בניית קירות קבועים בבית מחומר בעל מקרם, מגע ומראה מסוימים, מחיצות דקורטיביות ממגוון חומרים מקנות עושר עיצובי רחב יותר. מחיצות דקורטיביות מעץ לדוגמה, מייצרות תחושה כפרית ואלגנטית בבית, ויכולות לשמש תוספת מושלמת גם בבתים בהם העיצוב הוא אקלקטי (משולב סגנונות).

מה מייצרות מחיצות דקורטיביות לבית?

המשחק בין הנגלה לנסתר יכול לספק מראה מרענן ומעניין בכל בית. באמצעות חומרי גלם שונים ניתן לייצר מחיצות דקורטיביות בבית שגם מקנות תחושה של חציצה, אבל גם לא פוגמות בתחושת המרחב. מחיצות דקורטיביות מזכוכית עונות על פונקציה זו. מעבר לאלה נמצא מחיצות דקורטיביות מעץ וסוגי מתכות שונים בעלי חיתוכים ודוגמאות. כך מתווספים אלמנטים אמנותיים לעיצוב הבית. החיתוכים מאפשרים שדה ראייה רחב יותר וגם מסייעים למעבר אוויר חופשי בבית.

האם מחיצות דקורטיביות מעץ מתאימות לכל חדר?

אין ספק שחשיבה עיצובית נכונה בהתאם לדיירי החדרים יכולה להביא ליצירת מחיצה המתאימה לכל פונקציה ולכל חדר. כך לדוגמה נעדיף מחיצה מזכוכית חצי אטומה בעלת עיטורים בסמוך לאזור הכיריים במטבח פתוח כדי לחסום אותן מעיני האורחים (לא נבחר בזכוכית שקופה וגם לא בעץ). לעומת זאת, קיימת עדיפות למחיצות עץ בעלות גימורים עגולים בחדרי הילדים.

מחיצות דקורטיביות לחדרי רחצה

המשחק העיצובי מוכר לנו בחלל זה. מחיצות זכוכית בגוונים ובעיטורים שונים משמשות את קו התיחום של אזור המקלחת. עיצובים מעניינים וייחודיים בתחום זה ניתן למצוא בחדרי שינה רחבים "שלוקחים" את החלל קצת אחרת. קחו לדוגמה את האמבטיה של פעם, בעלת רגלי הברזל הממוקמת בנישה פתוחה שגבוהה יותר מהחלל המרכזי של החדר. במקרה זה יעטרו את דפנות האזור מחיצות זכוכית בטעמו של  הלקוח וייצרו אווירה קסומה וייחודית.

חברת א. א. לייזר מייצרת ומתקינה מחיצות ממגוון חומרים באחריות מלאה. ייעוץ עיצובי נלווה על ידי מיטב המומחים בתחום.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל