מחיצות עטוריות

מחפשים דרך טובה להעניק יופי ייחודי לבית? מחיצות דקורטיביות הן הפתרון המושלם עבורכם. חברת א.א. לייזר מציעה לכם מחיצות במגוון חריטות. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם הנציג, לבחור את המסגרות והאיורים לחריטה והמחיצות כבר בדרך אליכם. א.א. לייזר מספקת עבורכם מגוון רחב של עבודות מסגרות מעוצבות. תוכלו לבחור גדרות לבית, פרגולות לגינה, מחיצות למוסדות או פסלים מעוצבים למסדרון או לגינה.

 

מחיצות עטוריות – למי זה מתאים

המחיצות מתאימות למגוון רחב של בניינים ומצבים, אלה כמה מהבולטים שבהם:

  • מחיצות לבית – מחיצות עטוריות מתאימות לסלון גדול במיוחד. אם המטבח שלכם גובל אם הסלון ואתם מעוניינים להבדיל בין השניים, תוכלו להזמין מחיצות מעוצבות. בדרך זו אפשר להשאיר בלגן במטבח ועדיין להסתיר אותו מעיני האורחים היושבים אצלכם בסלון. כמו כן, ניתן לשלב מחיצה דקורטיבית גם בחדר הרחצה. כך תוכלו להיפטר מווילון האמבטיה השגרתי ולהתחדש במחיצה מפוארת.
  • בתי אבות – מקומות אלה מתהדרים בשטחים גדולים. לעתים מדובר באולמות שבהן מתרחשות פעילויות לקשישים או בחדר אוכל המיועד לכמה מחלקות. כדי להפריד בין המחלקות השונות או בין האולמות, כדאי להזמין מחיצה דקורטיבית, אשר לא רק תמלא תפקיד חשוב, אלא תעניק יופי למקום.
  • אולמות – מחיצות היא דרך טובה להפריד בין אולמות אירועים. אם אתם בעלים של מתחם אירועים גדול, המחיצה היא דרך יצירתית וטובה להפריד בין אולם קטן אשר בו מתקיימת בר מצווה, לבין אולם גדול יותר המיועד לחתונות.
  • בתי כנסת – אם יש מקום שבו נושא המחיצות עולה פעם אחר פעם הוא בית הכנסת. המחיצה נועדה להפריד בין עזרת הגברים לעזרת הנשים ולהעניק לשני הצדדים את התנאים שבהם הם יוכלו להתרכז בתפילה או לשמוע דרשה של הרב.

 

לקנות בחברה אמינה

קיימות חברות חובבניות המציעות מחיצות זולות באיכות ירודה. לא מומלץ להתפתות למחירים ולרכוש מחיצות אלה, מכיוון שהן עלולות להינזק במהירות. במקום זאת, כדאי לרכוש מחיצות עטוריות איכותיות מחברה אמינה. כדי למצוא חברה כזו חשוב לבחון חברות שונות באינטרנט, להתייעץ עם חברים ובמקרה הצורך גם עם אנשי מקצוע כמו אדריכלים ומעצבי פנים.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל