מעקות ברזל למדרגות פנים

מעקות ברזל למדרגות פנים – דקורציה חלומית

מעקות למדרגות בבית נבנים בהתאם לתקני בטיחות, חלל המבנה וסגנונו של הלקוח. נוכל למצוא עיצובים של מעקות ברזל למדרגות פנים המשדרים אמירה אסתטית ונקייה בדמות העיצוב ההייטקי. במקרה זה ייתכנו מדרגות עץ במרווחים היוצרים חלל אוורירי בין זו לזו ומעקה בעיצוב נקי, זוויתי ולא מעוגל, בעל סורגים לאורך או לרוחב בעיצוב מינימלי.

מעקה לבית בסגנון רומנטי ייחודי

מעקה למדרגות פנים העשוי ברזל וסוגי מתכת אחרים, מאפשר משחק עיצובי רחב תודות לחיתוך בקרן הלייזר המייצרת תוצאות אלגנטיות ברמת גימור גבוהה. כך נמצא חיתוכים מעוגלים, דוגמאות מורכבות ועיצובים שאינם חוזרים על עצמם. פיתולים, כיפופים, משחק בעובי המעקה (דק או עבה, משתנה, מסתלסל סביב עצמו ועוד), כל אלה אפשריים ללא הגבלה. מעקות ברזל למדרגות פנים עוברים תהליך גלוון וצביעה כדי לשמר את איכות הברזל ולייצר עמידות לאורך שנים.

מעקות למדרגות פנים – הבטיחות מעל הכול

יש לציין כי תקנים בטיחותיים דורשים מעקות לבית בגובה 105 ס"מ באזור שבו ניתן לעמוד ו- 90 ס"מ ולא פחות באזורי המדרגות. בנוסף, הרווחים שבין הסורגים לא יעלו על 10 ס"מ. מעבר לכך חשוב לבדוק כי תוספת מדרגות פנים אינה פוגעת בשום צורה במבנה הבית. יש להתייעץ עם אדריכל ולוודא את אישור התכנית לבנייה ולתוספת בהתאם לעמודי התווך ולאלמנטים נוספים.

מעקות למדרגות בבית מעוצבים על ידי חברת א. א. לייזר באמצעות טכניקת החיתוך והכיפוף בקרן הלייזר. מעקה לבית מיוצר בהתאם לנתונים מדויקים המוקלדים לתכנת מחשב האחראית על חיתוך החומר באמצעות קרן הלייזר. טכנולוגיה מתקדמת זו מאפשרת יצירת מעקות למדרגות פנים בדיוק רב וגימור יוצא מגדר הרגיל.

הוותק והניסיון העשיר של צוות החברה מזמין למגוון דוגמאות של מעקות ברזל למדרגות פנים ולעיצוב ייחודי בהתאם לסגנון הלקוח. בואו להגשים את החלום העיצובי שלכם.

צרו קשר לשאלות נוספות ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

מעקות ברזל למדרגות פנים

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל