מעקות ברזל מעוצבים

קולקציות מעקות ברזל מעוצבים – אין ספור חלומות עיצוביים מתגשמים

מעקות דקורטיביים עשויים ברזל אינם בגדר חלום תודות לטכנולוגיה חדישה בתחום הבנייה. חיתוך בקרן לייזר מבוצע על ידי תכנת מחשב ייחודית המעבירה את הוראות החיתוך המדויקות עבור עיצוב מעקות מברזל ומאלומיניום אל המערכת המופקדת על החיתוך ועל הכיפוף. החיתוך המתקבל מדויק ברמת המילימטר ומייצר איכות גימור גבוהה מאוד.

טכנולוגית חיתוך זו מייצרת מעקות דקורטיביים ייחודיים על פי דרישה ומאפשרת גם ייצור סדרתי. ניתן ליצור דוגמאות מורכבות במיוחד המאופיינות בחיתוכים קטנים ייחודיים או בחיתוכים החוזרים על עצמם בדוגמה אחת קבועה. טכנולוגית החיתוך בלייזר משמשת מעצבי פנים, אמנים, מעצבים תעשייתיים, אדריכלים ולקוחות פרטיים לייצור מעקות דקורטיביים.

מעקות מעוצבים לפנים הבית

הסגנון של הבית מייצר טאצ' אישי שמדבר בשפה של בני הבית. העיצוב מתייחס לחלל (גדול, קטן, כולל נישות ייחודיות וכדומה), מתייחס לבני הבית (מבוגרים וילדים) ומתייחס לתכנית הבנייה, אם במהלך הבנייה עצמה ואם במהלך השיפוץ. החיבור בין מרכיבים אלה לתקני הבטיחות המתייחסים לבניית מעקות ברזל מעוצבים, מייצר את הקונספט המתאים ביותר למבנה. מומלץ להתייעץ עם מעצבי פנים ואנשי מקצוע מתחום הפרזול כדי להתאים את החלום העיצובי לרמת המציאות, כלומר תוך התייחסות למרכיבים שיש לקחת בחשבון.

מעקות מעוצבים למדרגות מחוץ לבית

חשוב לציין כי מעקות מעוצבים למדרגות המיועדות לאזורי החוץ חייבים בתהליך גלוון של הברזל ממנו הם עשויים ובשתי שכבות צבע כדי למנוע מהלחות ומהחשיפה למים ליצור קורוזיה. מעקות ברזל מעוצבים העשויים אלומיניום אינם מחלידים, ולכן אינם זקוקים לתחזוקה מיוחדת פרט לניקיון תקופתי סטנדרטי.

חברת א. א. לייזר מייצרת מעקות מאלומיניום ומברזל תוך שימוש בחיתוך לייזר המקנה תוצאות מדויקות ודקורטיביות בגימור אסתטי במיוחד. התכנית העיצובית של מעקות מעוצבים למדרגות נוצרת בשיתוף עם הלקוח להתאמה מלאה בין החלל, הצרכים וטעמו של הלקוח. אפשרות לבחירה גם ממגוון רחב של דוגמאות עיצוב מעקות הקיים בחברה.

להתייעצות ללא עלות – צרו קשר

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

מעקות ברזל למדרגות פנים

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל