מעקות ברזל | מעקה

מעקה ברזל לבית – עמידות, עוצמה ויופי

עיצוב פנים ואדריכלות חיצונית פוגשת חומרי גלם רבים עמם ניתן לייצר קונספט עיצובי נרחב. ההגבלה העומדת בפני מעצבים היא ההגבלה הבטיחותית, עמידות החומר בתנאי האזור והאקלים, יכולות החומר לשרת מטרות פונקציונליות והמשחק העיצובי שהחומר מאפשר למעצב. מעקה ברזל משמר בתוכו איכויות רבות ומגוונות.

מעקה ברזל למדרגות פנים

מעקה ברזל למדרגות בתוך הבית יכולים להיראות כמו עבודת אמנות לשמה. העיטורים המבוצעים על ידי טכנולוגיית קרן הלייזר מייצרים פיתוחים מורכבים, קטנים וגדולים במגוון סגנונות. עבודות פרזול מיוחדות מקנות לאזור המדרגות טאצ' מיוחד שיכול להשתלב בסגנון העיצובי של הבית. מעקה ברזל למדרגות פנים והן מעקה למרפסת אפשר לצבוע בכל צבע, אם כי חשוב לתת את הדעת גם לצביעה הפרקטית, כלומר לחומר המונע מהברזל להחליד, במיוחד כאשר מדובר באזורים חיצוניים.

מעקה ברזל – עיצוב ללא גבול

תכנון מוקפד ייצר את התוצאה המוגמרת והמושלמת תודות ליכולתה של קרן הלייזר לספק מעקה ברזל מעוצב בדיוק מרבי ובגימור איכותי. צורת מעקה ברזל למדרגות יכולה להתקבל ישרה, ספירלית או ריבועית, ויכולה לשלב חומרי גלם אחרים כעץ לדוגמה. הברזל יכול לייצר תחושה אווריריות אם מדובר בעיצוב הנכון או מסיביות רשמית וחזקה בעיצוב אחר.

מעקה ברזל – מכון התקנים

החוק מותיר בניית מעקות ברזל למדרגות הבית ולמרפסות בגובה מסוים. תקן ת"י 1142 אינו מאשר מעקה באזור הישר של המדרגות שהוא מתחת ל- 105 ס"מ ובאזור המדרגות עצמן שהוא מתחת ל- 90 ס"מ. כמו כן, המרחב בין העמודים אינו יכול להיות גדול יותר מאשר 10 ס"מ. גובה מעקות ברזל למרפסת יהיה מחושב מהמפלס הנמוך ביותר של מדרך הרגל.

חברת א. א. לייזר מעמידה בפני לקוחותיה קשת רחבה של סגנונות עיצוביים המיועדים עבור מעקה ברזל למרפסת וכן מעקה ברזל למדרגות פנים וחוץ. מעבר לכך, החברה פתוחה לכל רעיון עיצובי אחר ומסוגלת לבצעו בזכות הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות ברשותה כולל חיתוך בלייזר.

הצטרפו למעגל לקוחות מרוצים

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

מעקות ברזל

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל