מעקות | מעקה

מעקות – תקנים וסגנון

מעקה משמש כאמצעי זהירות במרפסות בניינים מרובי קומות ובבתים פרטיים, ומיועד עבור מדרגות חיצוניות ופנימיות וכן לתיחום אזורי פעילות כגון בריכה וגינה. מעקה מהווה גם מרכיב עיצובי בפני עצמו כאשר מדובר בחזית דירה ובית או בעיצוב הפנים של הבית. תושבי מרחבים עירוניים וכפריים נעזרים במעקות בהתאם לצורכיהם המיוצרים ממגוון חומרים הניתנים לעיצוב כיד הדמיון הטובה כל עוד הם עומדים בתנאי הבטיחות ההכרחיים.

גובה מעקה מדרגות פנימיות

בהתאם לתקן הישראלי גובה המעקה המיועד למדרגות בתוך חלל הבית, הנמדד מהאזור המשמש למדרך לרגל, חייב להיות לפחות 105 ס"מ, זאת פרט לאזור המשופע של המדרגות שבו מעקות יהיו בגובה של לפחות 90 ס"מ. התקן הישראלי מתייחס גם למרווח הנוצר בין רכיבי המעקה (בינם לבין עצמם ובינם לבין המבנה) ודורש עד 10 ס"מ ולא יותר. יש לציין כי תקן זה מתייחס גם למדרגות פנים הבית וגם למרפסות חוץ תוך מתן דגש להגדרת גובה המעקה במרפסת: הגובה מתייחס למפלס הכי נמוך ממנו מתחיל המעקה.

עיצובי מעקות מברזל

ניתן להבחין בחומרים שונים המאתגרים מעצבי פנים ומהנדסים באשר לחומר ממנו ייבנו מעקות מרפסות ומדרגות בארץ. ברזל, אלומיניום, זכוכית ועץ לכל אחד איכויותיו ויתרונותיו. מעקה ברזל מבטיח עמידות גבוהה ובטיחות מקסימלית. הברזל כחומר חזק ואינטנסיבי מפתיע ביכולותיו העיצוביות ומזמין לשפע דוגמאות ייחודיות, מעוטרות, מפותלות ומעניינות על ידי טכנולוגיות מתקדמות בתחום העיצוב בברזל.

חברת א. א. לייזר מעצבת מעקות לבתים פרטיים ולדירות מברזל וממתכת. חיתוך הברזל מבוצע על ידי חיתוך בלייזר, קדמת הטכנולוגיה כיום לייצור מעקות, חיפויי קירות מברזל, שלטים, מחיצות, שערים וגדרות.

מעקות ברזל מבית היוצר של חברת א. א. לייזר מיוצרים במפעל החברה בהתאם לתכנית עיצובית מתוכננת מראש, של הלקוח או של החברה, כאשר נתוני המידות וההוראות המפורטות מוקלדות למחשב המייצר את ההוראות לקרן הלייזר הנשלטת על ידו. בצורה זו מתקבל מעקה ברזל מדויק במידותיו ובסגנונו בהתאם לתכנית. קרן הלייזר מייצרת דיוק מקסימלי וחיתוך בגימור ברמה בינלאומית.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל