מעקות נירוסטה | מעקה

מעקות נירוסטה – איכות וסגנון באותו החומר

חומר הנירוסטה נקרא גם פלדת אל חלד משום איכותו הברורה, הוא אינו מחליד גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים, ולכן מהווה פתרון מושלם למעקות מדרגות במיוחד באזורי חוץ. צלילה אל עולם העיצוב של מעקות נירוסטה מזמינה כל חלום עיצובי לידי התגשמות. מעקה נירוסטה שובר כל סטנדרט עיצובי כאשר אמנות העיצוב בסוג זה של פלדה באה לידי ביטוי.

מעקות מתכת בעיצובים ייחודיים

מעקות נירוסטה מתאימים לכל קונספט עיצובי (כפרי, אלגנטי, מרשים או עדין) משום היכולת ליצור דוגמאות מורכבות על ידי חיתוך קרן הלייזר. מעקות מתכת למדרגות משתלבים דקורטיבית עם מבנה מדרגות מעץ ומאבן הבנוי מדרגה מדרגה במרווחים חלולים ביניהן או בנוי כיחידה אחת שלמה. מעקה מתכת בעל מראה ייחודי מיוצר לאחר בניית קונספט עיצובי והכנסת המידות והדרישות המיוחדות אל תכנת מחשב השולטת בקרן הלייזר.

מעקה מתכת דקורטיבי

עמודי מעקה מתכת למדרגות בעלי זוויות, המסתיימים בצורה מסוימת כדוגמת עלה או יוצרים רשת מסועפת מעניינת, מאפשרים עיצוב ייחודי לעין ומייצרים חללי מדרגות אקסקלוסיביים ובטיחותיים לשימוש. מעקות נירוסטה נחשבים עמידים לאורך זמן, נוחים לניקוי ומשלימים את עיצוב הפנים בבית לכדי תמונה סגנונית אחידה והרמונית.

מעקה נירוסטה עושה את ההבדל

חברת א. א. לייזר מייצרת מעקות מתכת במגוון סגנונות תודות לניסיון עשיר ולשימוש בטכנולוגיית חיתוך וכיפוף על ידי קרן הלייזר. ניתן לבחור מתוך שפע הדוגמאות הקיימות של מעקות מתכת למדרגות או להתלוות למעצבי החברה ליצירת קונספט אישי וייחודי של מעקה מתכת. מהנדסים, מעצבי פנים, אמנים ולקוחות פרטיים נהנים מקשת רחבה של סגנונות עיצוביים. מעוניינים להשלים את התמונה העיצובית בביתכם?

צרו קשר לשאלות נוספות ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

מעקות נירוסטה

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל