משרבייה | חיפוי קירות

משרבייה – חיפוי שהוא גם אלמנט עיצובי בפני עצמו

משרבייה מוכרת גם בשמה: לבנת תחרה וערבסקה. זהו אחד החיפויים המוצלחים בעולם העיצוב והבנייה המספק פתרון מיידי ומעשי להסוואת חורים, נישות וחללים וכן מעניק טאצ' עיצובי מקסים לריהוט בבית, לחיפויים דקורטיביים ולמחיצות יפהפיות מעץ ומכל סוגי המתכות.

המשרבייה משמשת כאלמנט עיצובי שאינו אטום אלא בעל חריצים דקורטיביים הנוצרים בשל הדוגמאות המעוצבות על פניה. ברוב המקרים מדובר ביצירת דוגמאות גיאומטריות החוזרות על עצמן בסרקולציות עיצוביות מעניינות, פשוטות או מורכבות, בהתאם לטעם ולהעדפה. המשרבייה שמשה במקורה כמחיצה או כקיר הפרדה בתרבות הערבית, כאשר יתרונה נשען על העובדה שיש בה עיטורים שניתן להציץ דרכן החוצה, אל הרחוב או אל כל חלל אחר, בעוד שמהצד השני קשה יותר להתבונן פנימה.

משרבייה בעולם המודרני

משרבייה ניתנת לייצור בגדלים שונים ובדוגמאות מגוונות ועשויה מעץ או ממתכת (ברזל, נירוסטה או אלומיניום). ניתן לייצרה בעובי שונה בהתאם למיקום ולתפקידה. כאמור, משרביות יכולות לשמש כמחיצות בין אזורים בבית כגון הפרדה קלה בין אזור המטבח לאזור הסלון במקרים שבהם חללים הללו מחוברים.

המשרבייה מחליפה את כיסוי הפלסטיק של פתחי השאיבה של מערכות מיזוג האוויר, מתאימה לחיפוי חורים שנוצרו בקירות בטון או בקירות גבס, מתאימה להפרדה בין חללים בחדרי רחצה (משרבייה מאלומיניום אינה מחלידה, מתאימה לאזורים לחים ואינה נפגמת בשל החשיפה למים).

אחד העיצובים המקסימים ביותר כיום הוא שימוש במשרבייה בחלונות בלגיים. החלון הבלגי הינו בעל זיגוג כפול, והרווח שבין הזכוכיות יכול לשמש מרחב לאלמנט העיצובי המקסים. משרבייה בעובי של חצי מילימטר שעשויה אלומיניום, בצבע טבעי או צבועה בהתאם לעיצוב הנדרש, מונחת בין שתי הזכוכיות בזמן יצירת החלון הבלגי. התוצאה יפהפייה ואקסקלוסיבית למראה. משום שלא מדובר בהדבקה אלא רק בהנחת המשרבייה, ניתן להסירה בכל עת והיא אינה פוגעת בזכוכיות.

רעיון עיצובי נוסף הוא שימוש במשרבייה לעיצוב ייחודי של הריהוט הבייתי: התקנת משרבייה מאלומיניום המעוצבת כתחרה על חלון ויטרינה של כל מזנון, התקנת משרבייה על גבי משענת גב המיטה ועוד.

משרבייה בחיתוך לייזר

חברת א. א. לייזר מייצרת מגוון עיצובי משרבייה בהתאם לקונספט של הלקוח מעץ, מאלומיניום, מברזל ומנירוסטה בשימוש בחיתוך לייזר. טכנולוגיית חיתוך זו מאפשרת ללקוחות ליהנות מדיוק מושלם ומאיכות גימור יוצאת מגדר הרגיל. ניתן לבחור גם מתוך מגוון הדוגמאות הקיימות. כל לקוח מלווה על ידי צוות החברה מרעיון הקונספט, דרך התכנון ועד לקבלת המוצר הסופי. אפשרות להתקנה בבית הלקוח.

צרו קשר לשאלות נוספות ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

משרבייה | חיפוי קירות

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל