עיצוב קירות פנים

עיצוב קירות פנים – יתרון עיצובי נוח ומהיר

ישנן סוגי חיפויים שונים המתאימים לחדרי הבית. מהטפט הפשוט ועד חיפוי אלומיניום וברזל. העניין הוא מידת הייחודיות שבני הבית מעוניינים לייצר במרחב המחייה האישי שלהם ואפשרות ההתקנה. עיצוב קירות באמצעות חיפויים נתלים טומנים בחובם יתרונות רבים.

חיפויי קירות דקורטיביים – יתרונות

חיפוי קירות פנים על ידי אלומיניום נחשב פתרון עיצובי מעניין, מושך את העין, מייצר אווירה ייחודית, מהיר להתקנה ובהחלט משתלם. חיפוי קירות פנים דקורטיבי העשוי מאלומיניום ניתן להתקנה בכל חדר מחדרי הבית. עיצוב קירות בסגנון זה מתאים גם לחדרי הרחצה ולמטבח משום שחומר האלומיניום אינו מחליד גם בתנאי לחות גבוהים ובמגע עם מים. חומר האלומיניום נחשב חזק ועמיד ומראהו הייחודי נשמר לאורך שנים גם אם מדובר בחיפוי קירות חוץ או חיפוי פנימי בחדרי שמש או באזור המוצף באור שמש ישירה.

עיצוב קירות – סגנון עיצובי אלגנטי במיוחד

עיצוב קירות פנים בסגנון זה מאפשר אין סוף דוגמאות בגדלים ובעיצובים שונים. זאת משום שכל חיפויי קירות דקורטיבים מבית היוצר של חברת א. א. לייזר מבוצעים על ידי מכונת חיתוך לייזר. בזכות טכנולוגיה מתקדמת זו העומדת לרשות החברה, הדוגמה המתקבלת עבור עיצוב קירות פנים ניחנת בדיוק רב וברמת גימור גבוהה. חיפוי קירות פנים דקורטיבי מאלומיניום ומברזל מאפשר יצירת משחק של אור וצל באמצעות תאורת אווירה המותקנת מאחורי החיפוי. איכות עיצובית זו ניתן למצוא גם במרכזי ספא יוקרתיים, בתי מלון, משרדים אקסקלוסיביים פרט לבתים פרטיים. חשוב לציין כי חיפוי ברזל דורש תחזוקה שנתית כדי לשמור מפני הופעת חלודה לעומת חיפוי אלומיניום שאינו מחליד.

נציגי חברת א. א. לייזר יסייעו לכם בבחירת הדוגמה הרצויה מתוך שפע הדוגמאות הקיימות בחברה או שיסייעו ביצירת עיצוב קירות בדוגמה ייחודית בהתאם לטעמכם. צוות החברה אחראי להתקנת החיפוי בביתכם.

צרו קשר לשאלות נוספות ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

עיצוב קירות פנים

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל