עיצוב שערים חשמליים

שער חשמלי מהווה היום את אחד הפתרונות הפופולריים כאמצעי הגנה ותיחום בבתים פרטיים. שערים חשמליים לבית נוחים לשינוע באמצעות שלט נייד, כפתורי הנעה בסמוך לשער וטלפון חכם, אם כי חשוב להוסיף שכל שער חשמלי חייב גם במנגנון הנעה ידני כדי לתת מענה במקרים שבהם השלט הרחוק מתקלקל. הצרכן הפרטי יכול ליהנות ממגוון שערים כגון שערי הזזה (שערי מסילה עליונה או תחתונה), שערי כנף, שערים הנגללים כלפי מעלה ועוד, כאשר הקריטריונים הקובעים את מבנה השער הינם בטיחות, מבנה טופוגרפי, מרחב תנועה אפשרי וטעמו של הלקוח.

חשיבות העיצוב של שערים חשמליים

שער חשמלי מאלומיניום או ברזל, מעבר לעובדה שהוא משרת ברמה הפונקציונלית, נחשב חלק אינטגרלי מחזות הבית. שילובו במערך העיצובי של גדר הבית והתאמתו לצבע ולסגנון מייצרים מראה עיצובי הרמוני מומלץ. אפשרויות העיצוב נותנות מענה רחב: כפרי, אלגנטי ואקסקלוסיבי, אורבני, נקי וחלק או מעוטר ומורכב, כיד הדמיון של כל לקוח כאשר חומר הגלם מהווה בסיס נפלא לאותם חלומות עיצוביים. שערים חשמליים מומלצים בנויים מברזל, מאלומיניום או מפח מגלוון ויכולים לשלב גם אלמנטים דקורטיביים מעץ לבנה.

אפשרויות עיצוב שער חשמלי

כאמור, ההתאמה לצורכי הלקוח הינה מעשית ודקורטיבית. היא חייבת בתכנון מוגדר מראש, בבדיקת האזור ובהתייחסות לדקורציה המועדפת. לדוגמה: עיצובים בברזל ובעץ על גבי שערים יכולים לייצר מראה הייטקי נקי. עיצוב פופולרי במיוחד הוא דגם רצועות לרוחב הנחשב קלאסי עבור שער חשמלי לכניסה לבית. שדרוג מראה השער מבוצע על ידי תוספות של קימורים מיוחדים המבוצעים באמצעות חיתוך לייזר בחלקו העליון של שער הכניסה או החנייה: עיצובים סימטריים, צורה הנדסית מעוגלת, שילוב רצועות עץ לבנה לאורך השער וכדומה.

שערים לכניסה ולחנייה

חברת א. א. לייזר, מייצרת ומעצבת שערים חשמליים לבית תודות לניסיון עשיר ולכלים טכנולוגיים מתקדמים העומדים לרשותה. החברה מאפשרת לכל לקוח להגשים חלומות עיצוביים ברמת מקצועיות גבוהה. צוותי החברה אמונים על חיתוך מדויק המבוצע בברזל ובעץ באמצעות חיתוך לייזר המייצר דיוק מידות וגימור חלק ומושלם. כמו כן אחראית החברה להתקנת שערים חשמליים לבית ומספקת אחריות מוצר והתקנה.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

שערים חשמליים

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל