פרגולות ברזל

פרגולות ברזל – ההצללה של העולם החדש

מרפסת וחצר ללא הצללה אלגנטית מפספסות לחלוטין את מטרתן בעונת הקיץ בישראל. פרגולות מברזל מספקות את התשובה האולטימטיבית להצללה. מדובר בעידן חדש שמחליף את סככות העץ המוכרות. מדוע דווקא ברזל? מיד תבינו.

פרגולות מברזל הן התשובה הפרקטית ביותר

הברזל הינו חומר גלם איכותי ועמיד. פרגולות ברזל עמידות בכל תנאי מזג אוויר, הן אינן מעלות עובש וריקבון גם אם מדובר בפרגולה החשופה למים באופן קבוע או ללחות גבוהה. האפשרות שחומר הברזל ייסדק הינה כמעט אפסית היות והברזל עובר תהליך גלוון המחזק את תכונותיו.

פרגולה מברזל עמידה ואסתטית

הברזל העמיד מתאים לגדלים שונים של פרגולות כולל מקומות ציבוריים הומי אדם. ישנם מקרים שבהם פרגולות ברזל נבחרות ליצירת קירוי קבוע משום איכותן. פרגולות ברזל יוצרות טאצ' ייחודי ואלגנטי בחלל שבו הן ממוקמות. הברזל מוסיף נוכחות עוצמתית מרשימה. העיצוב נקי וסולידי, הקווים מודרניים.

האם פרגולה ברזל יכולה לייצר מראה כפרי ורומנטי?

קהל בעל אוריינטציה כפרית בטעמו יכול לשלב פרגולה מברזל שלצדה ישתול צמחים מטפסים שונים. עם הזמן יתלפפו הצמחים על גבי הפרגולה, והתוצאה, מרחב כפרי בעיצוב רומנטי ללא פחד מפני שחיקה עתידית של הפרגולה (גם חלקי הפרגולה שכבר לא יהיו נגלים לעין, יישארו עמידים כפי שהיו בתחילת דרכם משום שלא ייווצר ריקבון).

פרגולת ברזל בהתקנה מלאה

חברת א. א. לייזר מייצרת מגוון דגמים של פרגולות ברזל, ומפנה מקום לעיצובים חדשניים שמביאים לקוחות בעלי חלום עיצובי בעצמם. צוות החברה מלווה את הלקוח בכל שלבי הפרויקט, מייצר את הפרגולה הרצויה ומתקין אותה בבית הלקוח. חלק מתהליך הביצוע הוא ביקור מקדים של יועץ החברה על מנת לבחון את האזור ולהתאים עבורו את הפרגולה הנכונה.

צלצלו לייעוץ ללא התחייבות

א. א. לייזר – דיוק ואמינות

פרגולות ברזל

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל