פרגולות מעוצבות – הצללה אלגנטית

מעצבי פנים ואדריכלים המלווים כל פרויקט בנייה מתייחסים לאזורי החצר והגינה כחלק בלתי נפרד מהבית. הם מהווים מבחינתם הרחבה של המבנה, ולכן דורשים התייחסות רצינית באותה מידה כמו הסלון, המטבח וחדרי השינה. התקדמות טכנולוגית בתחום עיצוב הפרגולות הביא לקדמת הבמה את חומר האלומיניום. פרגולות מעוצבות עשויות אלומיניום מהוות במקרים רבים את התשובה האידאלית להשלמת התמונה האלגנטית והדקורטיבית של בתים פרטיים בעלי חצר.

מהי פרגולה תלויה מאלומיניום?

פרגולה תלויה אינה דורשת עמודי בסיס לחיזוק ולמיצוב על פני הקרקע. המבנה של הפרגולה מקובע על דפנות הבית על ידי כבלים שעשויים מברזל. הפתרון הוא פתרון אסתטי ואלגנטי המאפשר משחק עיצובי רחב יותר תחת לפרגולה משום שאין צורך להתחשב במיקום העמודים. שדה הראייה רחב יותר, וההצללה משרתת את המטרה באותה המידה כמו פרגולה שאינה תלויה. פרגולות מעוצבות תלויות מתאימות במיוחד לגינות ולחצרות צרות וקטנות.

האם פרגולות תלויות מסוכנות?

פרגולה תלויה אינה מסכנת את דיירי הבית אם היא נבנתה בהתאם לתקנים ועל פי תכנית הבית. בעלי המקצוע העתידים להתקין את הפרגולה על גבי הקיר התומך חייבים לעיין בתכניות המהנדס של הבית כדי לוודא כי אכן מדובר בקיר המתאים להתקנת פרגולה תלויה ולהתחשב גם במשקל הפרגולה, כולל הכבלים המחזקים אותה אל המבנה. ביצוע ההתקנה מחייב כלים מתאימים ואחריות ביצוע.

עיצוב פרגולות חכם

פרגולות מעוצבות מבית היוצר של חברת א. א לייזר משלבות עיצוב דקורטיבי ופונקציונליות מיטבית. כך לדוגמה נמצא את הפרגולה החשמלית העשויה מאלומיניום ובעלת תריסים הניתנים לתזוזה עד כדי אטימה מושלמת, פרגולות מעוצבות בצורת קשתות, פרגולות שמונחות על מסגרת אבן מעוצבת, פרגולות הנתמכות בקיר או ניצבות עצמאית ועוד. החברה מייצרת ומתקינה כל פרגולה בהתאם לקונספט העיצובי שבו מעוניין הלקוח. המוצרים עומדים בתקנים מחמירים ובעלי אחריות.

צרו קשר ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

פרגולות מעוצבות

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל