פרגולות מעץ לעומת פרגולות ברזל

חברת א.א. לייזר מספקת פרגולות ברזל לכל מטרה – בין אם יש לכם גינה גדולה שהצמחים הגדלים בה סופגים את פגעי השמש באופן תמידי, ובין אם אתם בעלים של מסעדה המעוניינים להרחיב את הפעילות ולאפשר לסועדים לאכול גם בחוץ, הצוות המיומן של א.א. לייזר יעשה הכול כדי לספק לכם את המוצר הנכון עבורכם. מעבר לפרגולות מעוצבות, תוכלו להזמין גם מחיצות מעוצבות או שערים חשמליים.

 

פרגולות מעץ לעומת פרגולות ברזל – המדריך המלא

  • מהי פרגולה? סככה שמטרתה העיקרית היא לדאוג לצל. בדרך כלל נמצא פרגולות במרפסות בתים או בחצרות, שהיושבים במחיצתן נהנים מכל עשייה שהיא מבלי לדאוג לשמש הקופחת.
  • סוגי הפרגולות – ישנן סוגים רבים של פרגולות העשויות מחומרים שונים. החומרים הפופולריים ביותר הם פרגולות עץ או פרגולות מתכת, כמו ברזל ואלומיניום.
  • פרגולת עץ – ראשית, מדובר בחומר זול יותר באופן יחסי שמשווה מראה אלגנטי ומיוחד. יחד עם זאת, זהו חומר שזקוק לתחזוקה שוטפת בשל היותו עמיד לשינויי מזג אוויר.
  • פרגולות מתכת – במקרים אחדים, המתכת עשויה לעלות פחות מעץ. פרגולות העשויות ממתכת כדוגמת פרגולות מברזל יורכבו באופן מהיר יותר מפרגולת עץ, ויהיו חסינות ועמידות יותר לאורך זמן. קיימות בשוק מתכות רבות העמידות בפני פגעי מזג אוויר ונזקי חלודה.

 

פרגולות מתכת – ברזל או אלומיניום

מדובר בשני החומרים הנפוצים ביותר בהקשר לפרגולות.

אלומיניום הוא חומר עמיד למדיי שאינו דוהה. תכונות אלו של האלומיניום מובילות לכך שפרגולת אלומיניום תהיה זקוקה לפחות תחזוקה. חיסרון האלומיניום הוא שמדובר בקורות ישרות המגבילות בעיצוב ובחיתוך באופנים שונים.

מנגד, ברזל הוא חומר שדורש ריתוך ותחזוקה שוטפת של צביעה אחת לכמה שנים, כדי למנוע חלודה. יתרון הברזל הוא שפרגולות מברזל מאפשרות עיצוב יוקרתי. את הברזל יותר קל לעצב כאוות נפשכם בצורות ייחודיות.

היוועצו במומחה בתחום שיוכל לייעץ לכם לגבי סוג הפרגולה ולהתאימה לצרכים שלכם באופן אישי. מלבד זאת, התקנת פרגולות מחייבת מקצועיות, מומחיות ומיומנות בעבודה עם מתכות וזהו תחום שלא מתפשרים לגביו. זכרו כי פרגולה שאינה הותקנה באופן מקצועי מהווה סכנת חיים ליקירי לבכם ולכם. לכן, דאגו לשירות מקצועי בלבד שיאפשר לכם ליהנות מההימצאות תחת הפרגולה ברוגע ובשלווה ללא חשש.

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל