שערים לבית – עיצוב המעיד על טיב

משכנו של אדם הוא מבצרו. מראה הבית אינו תמיד מעיד על תוכנו, אך התייחסות לעיצוב המבנה, הגדר והשער משדרגת את מראהו ומוסיפה אלגנטיות שיכולה להקרין על בעלי הבית. שערים לבית מטרתם למנוע חדירה של זרים, והם משמשים כאמצעי בקרה איכותי לשליטה על הבאים והיוצאים. שערים חשמליים מספקים את האינטראקציה עם החוץ מתוך חלל המבנה ומאפשרת פתיחה חשמלית אוטומטית על ידי לחיצת כפתור בתוך הבית.

שער כניסה לבית – דקורציה משולבת בטיחות

חומרי גלם שונים משמשים ליצירת מסגרת שערים מברזל, אלומיניום, פח מגולוון ועץ. החשש מעודף משקל בשל עיצובים ייחודיים בברזל ובעץ על גבי שער לבית פרטי אינו רלוונטי כאשר מדובר במערכת צירים איכותית וחזקה. מגוון רחב של עיצובים מותאמים לטעמו של הלקוח כל עוד מדובר בעיצוב שער כניסה לבית פרטי העומד בתקנים הנדרשים ואינו מסכן את הסובבים. יש לציין כי כל שער, הן שער כניסה לבית והן שער כניסה לחניה, חייב לעמוד בתקנים מחמירים של מכון התקנים.

שער כניסה לבית פרטי – עיצוב ייחודי

עיצוב שער כניסה לבית פרטי מבוצע בהתאמה אישית לתנאי השטח ולסגנון הקיים. שערים לבית יכולים להיות אטומים, בעלי סירוג צפוף או מרווח, בפרופילים בגדלים שונים ובצבעים מגוונים. ניתן לגוון ולעצב שער לבית פרטי המשלב בין עץ לבנה דקורטיבי לבין ברזל. איכות עיצובית זו ניחנת בשילוב בין עוצמה וחן ובאלגנטיות המחוברת לטבע הסובב. שער כניסה לבית יכול לשלב פיתוחים ייחודיים בחלונות בתוך השער עצמו, פיתוחים שיתלוו גם לעיצוב הגדר משני צדי השער. כך נוצר קו הרמוני דקורטיבית אחיד.

שערים לבית בחיתוך לייזר

חברת א. א. לייזר מספקת שערים לבית בפרופילים מגוונים מברזל ומאלומיניום, משלבת את עץ הלבנה בהתאם לדרישות העיצוביות של הלקוח, מציעה מגוון עיצובים בתיק העבודות העומד לרשותה ופתוחה לחלומות עיצוביים של לקוחותיה. החברה עושה שימוש בחיתוך לייזר המייחד את עבודותיה ביתרונות ברורים: דיוק וגימור ברמה בינלאומית.

הצטרפו למעגל לקוחות מרוצים

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

שערים לבית

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל