שער חשמלי לחניה – האם עיצוב דקורטיבי בברזל מייצר תקלות?

שערים לחניה חייבים לעמוד בתקנים בטיחותיים הכרחיים. התקנה של שער חניה המבוצעת על ידי בעלי מקצוע מוסמכים, מספקת את אמינות המוצר והאחריות הנדרשת למערכת ההפעלה על כל מרכיביה. כך לדוגמה נמצא את עינית הבטיחות האחראית על איתור חפצים או בני אדם הנמצאים בטווח הסגירה והפתיחה של השער במהלך התנועה. עינית זו אחראית על עצירת שער לחניה באופן אוטומטי אם איתרה גורם זר הנמצא במסלול התנועה של שער חניה חשמלי. שערי חנייה חשמליים עומדים בתקנים של מכון התקנים הישראלי וחייבים במערכת בקרת איכות ובטיפול מקצועי נגיש במקרה של תקלה.

שערים חשמליים לחניה – תקלות נפוצות

תקלות במנגנוני שער חניה אינם עניין שבשגרה, אך אם קרה המקרה מומלץ ליצור קשר עם חברה העוסקת בנושא ולהימנע מניסיונות עצמאיים לתיקון שעלולים לייצר נזקים נוספים למנוע ולמנגנון השער. תקלות נפוצות של שערים חשמליים לחניה יכולים לנבוע מחוסר תקשורת בין השלט לבין המערכת האוטומטית של שער חשמלי לחניה או בשל בעיה בעינית הביטחון של השער.

תקלות נוספות של שערים לחניה עלולים להיווצר בשל בעיות בלוח הפיקוד של השער האחראי על מערכת התפעול שלו. בהתאם לכך נבדקת המערכת החשמלית של השער, וזאת כדי לשלול קצר חשמלי במערכת שער חשמלי לחניה, פגיעה בשל נזקי מזג האוויר או התיישנות לוח הפיקוד.

למידע נוסף בנושא שער לחצר ולגינה.

האם עיצוב שערים חשמליים לחניה עלולים לפגוע בתפקודו התקין?

שער חניה מסיבי מטבעו. הוא עשוי ברזל, אלומיניום או פח מגלוון. המנוע שלו מותאם לגודלו ולמספר הפעמים הממוצע שהוא עתיד להיפתח ולהיסגר. מערכות שער חניה חשמלי מיועדות לפעולה ממושכת ואינטנסיבית במהלך כל ימות השנה ועמידות בפני נזקי מזג האוויר.

שער לחניה מעוצב דקורטיבית, גם אם מדובר באלמנטים נוספים מברזל ומעץ המתלווים למסגרת הנתונה ההכרחית, אינם מייצרים משקל עודף על השער. הם מינוריים לעומת משקל השער עצמו, ולכן אינם מהווים בעיה אלא רק חיפוי דקורטיבי ויפה המעשיר את מראה הבית ומעניק טאצ' עיצובי מפנק. חברת א. א. לייזר מבצעת פיתוחי ברזל ועץ על שערי חניה חשמליים באמצעות חיתוך לייזר מדויק המספק גימור מושלם.

שער חשמלי לחניה

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל