שער לחצר ולגינה – אלומיניום, ברזל ומה עם דקורציית עץ?

סיור באזורי "בנה ביתך" בישראל מזמין לתמונת מבט רחבה ודקורטיבית על שערים וגדרות במגוון גדלים וצורות. הטעם האישי נודד בין עיצוב נקי וחלק ללא עיטורים עשוי ברזל מסיבי לבין עיצובי שערים מאלומיניום מעוטרים בעץ לבנה כאלמנט עיצובי משלים, מעיצוב שערים וגדרות בניחוח כפרי המלווה את כל מסגרת הבית ועד לעיצוב ייחודי של שער כניסה לחצר מברזל מפותל בעל חלונות פנימיים מסורגים ומעוטרים לצד חומת אבנים ירושלמיות הסוגרת על המתחם. טעמו של הלקוח כבודו.

שער לגינה מאלומיניום ומברזל

הבחירה בחומר הגלם לשער ולגדר כרוכה בהוצאה כספית משתנה. אם כי אלמנטים אחרים, פרט לחומר עצמו, משנים לכאן או לכאן את הסכום הסופי, כגון רוחב השער, המנוע הנדרש (אם מדובר בשער כניסה לחצר גדולה או לחניה), העיצוב הפשוט או המורכב ועוד.

שער לחצר מברזל

שער לחצר מברזל יהיה חזק ועמיד, מסיבי ועוצמתי. חשוב להבטיח את יכולתו לעמוד בפני לחות בתנאי מזג אוויר משתנים, ולכן יעבור הברזל המיועד לשמש שער לחצר, תהליך גלוון בתנור וצביעה מסוימת המקנים לו את ההגנה הנדרשת מפני הלחות.

שער לגינה מאלומיניום

שער לגינה ולמבנה עשוי אלומיניום הינו שער קל יחסית לתנועה, ולכן נוח יותר לתפעול במקרה שבו מדובר בפתיחה ידנית. הוא גם קל יותר לשינוע, כשמדובר בשער חשמלי המונע באמצעות מנוע. שער כניסה לחצר מאלומיניום אינו דורש תחזוקה מיוחדת משום שהחומר אינו מחליד בכל מזג אוויר.

שערים וגדרות – בטיחות

חשוב לתת את הדעת לגבי בטיחות הסובבים והרכוש. אם מדובר בשער חשמלי המיועד לחצר או לחניה יש לוודא כי הוא עומד בתקנים ומותקן יחד עם עינית בטחון שאינה מאפשרת את תנועת השער אם היא זיהתה גורם זר על מסלול התנועה. שער לגינה וכן שער לחצר חייבים לעמוד בתו תקן של מכון התקנים.

חברת א. א. לייזר מייצרת דגמי שערים מגוונים: שערי חניה, גינה וחצר בהתאם לתקנים. מכונות ממוחשבות לחיתוך בלייזר מקנות לה יתרון גדול. שערים מכל חומר מעובדים לתוצר סופי מרשים על ידי חיתוך מדויק וגימור איכותי במיוחד. אפשרות לבחירה מתוך הדוגמאות הקיימות או יצירה ייחודית בעלת טאצ' אישי.

צרו קשר לשאלות נוספות ללא התחייבות

א. א. לייזר – כי זה הבית שלך

גדרות בשילוב שער חשמלי

גדרות לבית בשילוב שער חשמלי, עיצוב לפי דרישת הלקוח

פיסול סביבתי, נירה רוזמרין

פיסול סביבתי ביישוב צור יצחק הכולל חיתוך צביעה והתקנה עוצב על ידי המעצבת נירה

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קידום מקצועי בגוגל קידום מקצועי בגוגל